Seriálový fešák s holým zadkom v New Yorku: Takto sa motal po ulici?

29.09.2018 00:00

Keď sa píše o holých zadkoch, zväčša to súvisí s popovými hviezdičkami či celebritkami, ktoré bažia po pozornosti. Tentoraz je však reč o obľúbenom seriálovom hercovi Christopherovi Melonim.

Herec Christopher Meloni počas nakrúcania série...
Herec Christopher Meloni počas nakrúcania série Happy! v New Yorku. Autor: Profimedia

Diváci ho dobre poznajú zo seriálov Zákon a poriadok či projektov Oz a Undreground. Teraz začal s nakrúcaním novinky – televíznej série pod názvom Happy. A práve pri práci na nej sa podarilo paparazzom zvečniť obnažené pozadie herca priamo v uliciach New Yorku.

Dôvod je prozaický – Meloni nakrúcal scénu, v ktorej bez nohavíc kráča ulicou a zahanbene sa snaží ukryť. Aj vďaka početnému davu okolo sa mu to však nedarí a nedarí.

Okrem televízneho štábu sa priamo v uliciach West Village nachádzalo aj množstvo Newyorčanov či turistov a tí si herca fotili a obzerali. Meloni s tým pravdepodobne počítal, takže si nechal „nainštalovať“ v kostymérni tzv. „ponožku“ na intímne partie. Áno, rozumiete správne, skryl do nej svoj penis.

Kto má však tohto herca v hľadáčiku už nejaký ten rok, vie, že v minulosti sa pred kamerami objavil viackrát celkom nahý. Aj vďaka tomu sa z dnes 57-ročného Christophera stal televízny sexidol. Mimochodom, na to, že má tri roky pred 60-kou, tá forma je slušná, čo poviete?

Herec Chris Meloni a jeho kolegyňa Mariska...
Herec Chris Meloni a jeho kolegyňa Mariska Hargitay, s ktorou účinkovali v seriáli Zákon a poriadok. Autor: SITA/AP, Chris Carlson

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zadok #New York #nakrúcanie #nahota #Christopher Meloni
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

+ Kožná choroba bude spôsobená stresom, ktorý nateraz prežívate.
Získate dnes informácie, ktoré zlepšia...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk