Takto naozaj vyzerajú chirurgovia? Nové telo Adonisa v Klinike Grace!

07.10.2018 12:00

Nakrúca sa už niekoľko rokov a možno sa čoskoro skončí. Ale aspoň zatiaľ majú fanúšikovia seriálu Klinika Grace čo pozerať. A tiež na koho! Reč je o novom lekárovi!

Herec Alex Landi na zábere zo seriálu Klinika...
Herec Alex Landi na zábere zo seriálu Klinika Grace. Autor: ABC

Televízia ABC, ktorá seriál nakrúca, dala šancu medzi novými postavami ázijsko-americkému hercovi Alexovi Landimu, ktorý sa v úvode pätnástej série predstavil ako prvá postava gay chirurga v seriáli. Teraz sa objavili nové zábery, na ktorých Landi predvádza svoju figúru.

Fanúšikovia, či už ženskí, alebo aj mužskí budú nepochybne zaskočení, ale aj príjemne prekvapení. Landi má totiž telo hotového manekýna a svaly pevné, ako keby ho namiesto herectva skôr živil bodybuilding. Landi predviedol svoje telo v jednej z scén v šatni chirurgov.

Sympatický herec si tiež myslí, že diváci už čakali na charakter s homosexuálnou orientáciou, ktorý sa zaradí do zostavy špičkových chirurgov. „Niektorí ľudia písali na internete, že začnú seriál pozerať práve pre to a tiež preto, že ma obsadili. To je skutočne príjemné čítať a je to aj dôvod, prečo túto prácu robím,“ citoval Landiho portál WWD.com.

Najznámejšou postavou celej série je doktorka Meredith Grey v podaní herečky Ellen Pompeovej, ktorá je aj jednou z najlepšie platených televíznych hviezd súčasnosti. Na našom portáli Oserialoch sme však písali aj o tom, že je možné, že sa projekt definitívne skončí v roku 2020 – viac čítajte tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #Klinika Grace #gay #postava #Alex Landi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...