Prvé slávne meno potvrdené! Naomi Watts si zahrá v prequeli Hra o tróny

01.11.2018 14:40
Naomi Watts
Herečka Naomi Watts na zábere z festivalu v Benátkach. Autor: ,

Britská herečka Naomi Watts si zahrá v pripravovanom pilotnom filme prequelu populárneho seriálu Hra o tróny (2011) televízie HBO.

V zatiaľ nepomenovanej novinke by 50-ročná umelkyňa mala stvárniť „charizmatickú prominentku, ktorá skrýva temné tajomstvo“.

Za prequelom Hry o tróny stoja scenáristka Jane Goldman a autor knižnej predlohy seriálu George R.R. Martin. Projekt zatiaľ nemá scenáristu a tvorcovia tiež ešte stále hľadajú predstaviteľov ďalších postáv. Nakrúcanie seriálu by malo odštartovať začiatkom budúceho roka. Hoci jeho oficiálny názov ešte nie je známy, Martin naznačil, že by sa mohol volať The Long Night.

Seriál by sa mal podľa HBO odohrávať, podobne ako Hra o tróny, na viacerých miestach a zamerať sa na viacero klanov. Dejovo bude predchádzať udalostiam z pôvodného seriálu o niekoľkotisíc rokov. „Seriál vyrozpráva úpadok sveta zo zlatého Veku hrdinov do jeho najtemnejšieho času,“ uvádza televízia v popise projektu s tým, že odhalí viaceré tajomstvá, záhady a pravdivé príbehy.

Ak by si HBO po pilote objednala celý seriál, bolo by to po prvý raz, čo táto televízia vytvorila seriál nadväzujúci na niektorú z jej pôvodných sérií. Ako uvádza magazín Entertainment Weekly, podľa predpokladov by sa novinka na televíznych obrazovkách mohla objaviť najskôr v roku 2020.

#Naomi Watts #rola #Hra o tróny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Aj ten najmenší pohyb je lepší ako žiaden, nezabúdajte na dôsledky.
Nepodceňujte sa, mali by ste poznať...