Masturbovať pri pohľade na seba? Stamos má v tom jasno, chce vidieť toto!

07.11.2018 10:00

Herec John Stamos je divákom známy predovšetkým zo seriálu Plný dom (Full House) a tiež z jeho pokračovania Fuller House. Iba nedávno poriadne pobavil divákov o tom, ako prišiel na svet jeho prvý potomok.

Herec John Stamos a jeho vyvolená - modelka...
Herec John Stamos a jeho vyvolená - modelka Caitlin McHugh, ktorá čaká jeho dieťa. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Päťdesiatnik Stamos sa stal otcom vôbec prvýkrát len tento rok v apríli. Partnerka Caitlin mu porodila syna Billyho. Ako herec prezradil počas návštevy v talk-šou herečky a moderátorky Busy Phillipsovej, o dieťa sa usilovali s manželkou dlhší čas.

Práve v súvislosti s touto aktivitou, ktorá nie je vždy pre páry príjemnou skúsenosťou, má Stamos v zálohe jednu pomerne humornú spomienku. „Toto je absolútne pravdivý príbeh a nemohol som sa dočkať, kým ho niekde budem môcť povedať,“ oznámil moderátorke počas návštevy v štúdiu.

„Keď sme sa snažili, aby Caitlin otehotnela, išli sme aj na kliniku otestovať si našu plodnosť. A ako viete, muž musí odovzdať svoju vzorku spermií. Takže som sa tomu nevyhol ani ja,“ začal rozprávať príbeh Stamos.

„Poslali ma do malej miestnosti a povedali mi, že ak by som potreboval trošku pomôcť, sú tam nejaké videá, aby som len zapol televíziu,“ pokračoval herec. „Tak som ju zapol a neuveríte, ale na obrazovkách išiel Fuller House,“ rozosmial sa Stamos.

Údajne ho táto zhoda náhod nesmierne pobavila. „Ale povedal som si, že ak už mám masturbovať pri pohľade na semého seba, malo by to byť moje mladšie ja a nie to v novom seriáli,“ komentoval ešte humorný zážitok 55-ročný herec a producent.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #modelka #spermie #John Stamos #Fuller House

+ Jedzte viac rýb a zeleniny, prospeje vám to.
Nebuďte stále zo všetkého otrávený, ľudia si myslia, že vás...

+ Nepresviedčajte sa sám o tom, že je všetko v poriadku, radšej riešte problémy.
Posúvate sa v práci stále...