Blunt sa vracia ako kultová hviezda plátna: Takto poletuje pre Vogue!

14.11.2018 08:30

Možno medzi slovenskými divákmi nemá až také kultové postavenie, ale v Amerike a Veľkej Británii je príbeh Mary Poppinsovej už zľudovelý. Teraz prichádza do kín znovu. S novou hrdinkou.

Herečka Emily Blunt v šatách z dielne Khaite.
Herečka Emily Blunt v šatách z dielne Khaite. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Reč je o britskej rodáčke Emily Bluntovej, ktorá sa preslávila napríklad rolami v snímkach Diabol nosí Pradu alebo Na hrane zajtrajška. Tentoraz sa stala slávnou opatrovateľkou, ktorá lieta s dáždnikom, spieva a pomáha všade okolo.

„Je hotový superhrdina. Istým spôsobom ako anjel,“ označila herečka svoju postavu pre magazín Vogue. Práve americká verzia tohto časopisu umiestnila Bluntovú na titulnú stranu decembrového vydania. Prekvapivo ako Mary Poppinsovú.

Bokom išli všetky moderné stylingy. Bluntovú fotila slávna fotografka Annie Leibovitz ako poletuje držiac svoj povestný dáždnik. „Mary Poppins dokáže rozoznať, čo ľudia potrebujú a navyše im ešte v tomto procese dovolí spoznať niečo v sebe samých. Neexistuje nikto taký, aký ona. A myslím, že sa jej to páči,“ opisovala ďalej svoju hrdinku Blunt.

Britská herečka si vo filme zahrala po boku slávneho muzikálového herca Lina-Manuela Mirandu. Dvojica spoločne fotila aj módny editoriál pre decembrový Vogue. Do slovenských kín príde film pod názvom Návrat Mary Poppins koncom decembra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#film #Vogue #návrat #Emily Blunt #Mary Poppins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...