Prvýkrát nahá pred kamerou! Emma Stone o to žiadala sama, tu je dôvod!

16.11.2018 00:00

Hoci oslávila už 30. narodeniny, patrila medzi herečky, ktoré sa na plátne nikdy neukázali odhalené. Až doteraz. U Emmy Stoneovej to zmenila snímka The Favourite.

Zľava: Olivia Colmanová, Rachel Weiszová a Emma...
Zľava: Olivia Colmanová, Rachel Weiszová a Emma Stoneová pózujú fotografom počas príchodu na premiéru filmu Favoritka v Londýne. Autor: SITA/AP

V rozhovore pre magazín The Hollywood Reporter, na obálke ktorého pózuje spoločne s filmovými kolegyňami Rachel Weiszovou a Oliviou Colmanovou, sa priznala, že to pre ňu bolo oslobodzujúce.

„Mala som okolo seba plachtu a ako sme nakrúcali a urobili pár klapiek, povedala som, ‚Mohla by som byť jednoducho nahá?‘,“ opísala situáciu z nakrúcania oscarová herečka. Stoneovú, ktorá vo filme stvárňuje postavu Abigail, vraj okamžite začali prehovárať na pľaci, aby si to rozmyslela.

„Olivia mi hovorila, aby som to nerobila. A režisér Yorgos Lanthimos sa ma pýtal, či som si tým naozaj istá,“ zaspomínala si hviezda. „Absolútne, odvetila som im. Videla som v tom zmysel. Videla som v tom jednu z definícií mojej postavy,“ komentovala herečka.

Vo filme The Favourite, ktorý je dobovou drámou a zároveň portrétom ženskej moci a manipulácie, túžob nežnejšieho pohlavia po priazni a sile, sa odohráva príbeh na kráľovskom dvore princeznej Anny. O jej priazeň bojuje jej poradkyňa Sarah v podaní Weiszovej a musí čeliť príchodu Abigail v podaní Stoneovej.

Premiéra filmu  "The Favourite" počas
		festivalu...
Premiéra
		filmu  "The Favourite" počas
		festivalu...
+5Premiéra filmu 
		"The Favourite" počas
		festivalu...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#nakrúcanie #nahota #kamera #Emma Stone
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Hľadáte samé výhovorky, deti postrážia starý rodičia a vy si zacvičte.
Na plánovanú dovolenku budete...

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...