Erotika ako v Päťdesiat odtieňov? Dornan bude nové filmy vyberať inak!

23.11.2018 07:00
Herec Jamie Dornan.
Herec Jamie Dornan. Autor: ,

Kritici možno tejto série nepriali, ale herec Jamie Dornan je vďačný za príležitosť, ktorú v nej dostal. Vysvetlil to v rozhovore pre magazín Vulture.

„Tie filmy sú prijímané tak, ako sú. Kritikmi veľmi obľúbené nie sú. Ale tiež zarobili poriadne veľa peňazí a ako štúdiové projekty sú pomerne jedinečné,“ uviedol na margo trojice filmov podľa kníh E.L. Jamesovej.

„Je pravdou, že asi nevezmem znovu prácu, na ktorú je sústredenej toľko pozornosti a ktorá vyvoláva toľko verejných názorov. Ale je to v poriadku. Z praktického hľadiska je nutné, aby sme sa ako herci posunuli k niečomu ďalšiemu a šli za tým so sklonenou hlavou,“ konštatoval Dornan.

Zľava: Jamie Dornan, Rosamund Pike a Matthew...
Zľava: Jamie Dornan, Rosamund Pike a Matthew Heineman sa stretli pri práci na filme A Private War. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Zároveň však ešte raz zdôraznil, že mu účinkovanie po boku Dakoty Johnsonovej v sérii Päťdesiat odtieňov prinieslo skutočne veľa. „Práca, ktorú som robil predtým, bola na míle vzdialená od tejto a to som dokonca ani nerobil niekedy z vlastného rozhodnutia. Ako herec skrátka musíte robiť veci čo najlepšie a snažiť sa zlepšiť,“ dodal Dornan.

Herca najbližšie môžu diváci vidieť v projekte A Private War s britskou kolegyňou Rosamunde Pikeovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#herec #kariéra #Päťdesiat odtieňov sivej #Jamie Dornan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezaťažujte si telo neustále rôznymi nezdravými produktami.
Urobte si poriadok vo financiách, súrne to už...

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...