VIDEO: Bača tri mesiace hladoval. Bolo to horšie ako hodiny tréningu!

, 27.11.2018 00:00
Herec Juraj Bača sa počas príprav na film...
Herec Juraj Bača sa počas príprav na film Amnestie zmenil fyzicky. Autor:

Tušili ste, že herec Juraj Bača je pôvodným povolaním účtovník? Lenže, sny sú veľká vec a ich naplnenie ešte väčšia. Sympatickému Bačovi sa darí a presvedčiť o tom bude môcť aj v celovečernom filme.

Predstaviteľ zo seriálu Komisár Rex, ktorý pred časom priniesla televízia Markíza, sa v uplynulých mesiacoch venoval nakrúcaniu filmu Amnestie v réžii Jonáša Karáska. Ide o Bačov filmový debut.

„Bola to prvá filmová skúsenosť a hneď to bola hlavná rola. Pristupoval som k nej s obrovským rešpektom,“ prezradil pre TV Pravda Bača. „Ľudia, ktorí pracovali na tomto filme, že takýto sa ešte na Slovensku nenatočil. Teda, čo sa týka výpravy a akčných scén,“ naznačil herec, podľa ktorého každý do práce išiel na 120 percent.

Herec
		Juraj Bača v jednej z
		náročných...
Maskovanie
		počas jednej zo scén filmu Amnestie.
+2Herec Juraj Bača sa
		počas príprav na
		film...

Pre rolu hlavného hrdinu podstúpil Juraj Bača tvrdý tréning – chodil na hodiny karate, thajského boxu, cvičil v posilňovni. „Najťažšia z toho všetkého bola diéta. Skoro osem kíl a to bola najväčšia tortúra, držať diétu tri mesiace,“ uviedol pred kamerou TV Pravda.

Málokto vie, že sympatický blond herec je pôvodným povolaním účtovník a za jeho kroky na hereckú školu môže tak trochu láska. Konkrétne tá, ktorá je dnes už minulosťou – s herečkou Dominikou Richterovou. Ak chcete vedieť viac, pozrite si naše video.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#účtovníctvo #tréning #práca #Juraj Bača #herectvo #dieťa #amnestie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Radujte sa z každého okamihu a tešte sa zo svojho života.
Čaká vás okamih pravdy, ktorý vás vyslobodí z...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk