Monika Bagárová síce tancom v StarDance body nezbiera, dekoltom však áno

Počas víkendu opustila zostavu súťažiach StarDance moderátorka Daniela Písařovicová. V hľadisku šou nechýbala ani vypadnutá súťažiaca, zvodná Monika Bagárová.

03.12.2018 00:00
debata

Tanečná šou Českej televízie, StarDance, sa pomaly blíži do finále. Po ôsmy raz sa v sobotu večer stretli súťažné páry pred porotcami, ktorí si na ich výkony posvietili. Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler, Radek Balaš a Václav Kuneš ich výkony hodnotili prísnym „okom“. Chlopčíka a Drexlerovú už mali možnosť v pozícii porotcov zažiť aj slovenskí diváci počas tanečnej šou Let's Dance na Markíze. Víkendové kolo v Českej televízii tento raz nedopadlo dobre pre tanečný pár – Daniela Písařovicová a Michal Mládek. Tmavovlasá moderátorka a redaktorka zobrala svoj odchod zo šou s úsmevom a s kolegami sa rozlúčila bez sĺz.

StarDance opustila moderátorka Daniela... Foto: Česká televize
Stardance StarDance opustila moderátorka Daniela Písařovicová a jej tanečný partner, Michal Mládek.

V hľadisku populárnej šou svojich kolegov sledovali aj vyradení súťažiaci. Medzi nimi sa nedala prehliadnuť speváčka Monika Bagárová. 24-ročná kráska síce zo StarDance vypadla ako prvá, ale svoje pekné krivky predvádza aspoň v zákulisí a v hľadisku spomínanej šou.

Speváčka Monika Bagárová v hľadisku StarDance. Foto: Profimedia
Monika Bagárová Speváčka Monika Bagárová v hľadisku StarDance.

Na víkendové kolo prišla celá v čiernom, ale o nude sa hovoriť rozhodne nedalo. Štíhlučné telo zahaľoval sexi čierny top a úzke sako, ku ktorému zvolila úzke nohavice. Čierny top však poskytol dostatočne zvodný pohľad na naozaj sexi dekolt krásnej tmavovlásky.

StarDance opustila moderátorka Daniela...
StarDance opustila moderátorka Daniela...
+2StarDance opustila moderátorka Daniela...

Budúci týždeň na parkete zabojujú títo tanečníci – päťbojár David Svoboda, herečka Pavla Tomicová, herečka Veronika Arichteva a herec Jiří Dvořák. Spomedzi nich napokon vzíde finálová trojica.

Päťbojár David Svoboda s tanečnou partnerkou...
Herečka Veronika Arichteva s Michalom Necpálem.
+1Herec Jiří Dvořák s tanečnicou Lenkou Norou...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Monika Bagárová #StarDance #Česká televízia #Daniela Písařovicová