Slávna Mary Poppins povedala pokračovaniu nie! Toto bol jej dôvod

05.12.2018 16:00
Julie Andrews
Herečka Julie Andrews na archívnom zábere. Autor: ,

Predstaviteľka čarovnej pestúnky Mary Poppinsovej z rovnomenného oscarového muzikálu z roku 1964 Julie Andrews odmietla hrať v pokračovaní snímky, ktorá pod názvom Mary Poppins sa vracia príde do slovenských kín na konci decembra.

Osemdesiattriročná herečka podľa režiséra Roba Marshalla v reakcii na jeho ponuku uviedla, že v novom filme by mala predovšetkým zažiariť jej nástupkyňa Emily Blunt.

V príbehu, ktorý sa odohráva okolo roku 1930, v období ekonomickej krízy v Londýne, naopak podľa serveru Variety opäť spieva a tancuje Dick Van Dyke, predstaviteľ kominára a partner Andrewsovej z pôvodnej snímky. Vo vedľajších úlohách hrajú aj Meryl Streep alebo Colin Firth.

Emily Blunt na premiére filmu Návrat Mary...
Emily Blunt na premiére filmu Návrat Mary Poppins v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

V novom filme sa podľa filmového štúdia Walt Disney opäť objavujú deti z originálneho filmu Michael a Jane, tentoraz už dospelé. Michael žije v Čerešňovej ulici so svojimi tromi deťmi a vychovávateľkou Ellen (Julie Walters).

Potom, čo Michael utrpí osobnú stratu, sa v rodine opäť objaví tajomná lietajúca opatrovateľka Mary Poppins aj so svojím presláveným dáždnikom a pomocou svojich kúzelných schopností pomôže rodine znovu nájsť stratenú radosť a šťastie.

Slávnostnú premiéru mal film koncom novembra v Los Angeles a prvé ohlasy sú nadšené, mnohí recenzenti tipujú, že Emily Blunt dostane za svoj výkon Oscara.

Herec 
		Matt Damon a jeho manželka 
		Luciana...
Emily Blunt
		a jej manžel John Krasinski
		na...
+5Emily Mortimer na
		premiére filmu Návrat
		Mary...
#film #Emily Blunt #pestúnka #december #Návrat Mary Poppins #Julie Andrews
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...