Také meno by ste nečakali! Jana Kirschner bude koučka v The Voice

10.12.2018 10:06
Jana Kirschner
Speváčka Jana Kirschner. Autor: ,

Tomu sa povie poriadne prekvapenie! Speváčka Jana Kirschner je totiž ďalším známym menom, ktoré sa spojí s populárnou televíznou speváckou šou.

Reč je o projekte Voice Česko Slovensko, lokálnej verzii svetovo populárnej speváckej súťaže The Voice. Martinská rodáčka, ktorá už dlhší čas žije vo Veľkej Británii, zasadne do kresla koučky, ktorá najprv vyberie úspešných adeptov na spevácku hviezdu a následne sa o vybranú skupinu z nich bude starať ako koučka v rámci živých finálových prenosov.

Kirschnerovej meno je druhým v poradí, ktoré potvrdili zástupcovia televízie pre jarný ťahák televíznych obrazoviek. Prvým menom, ktoré TV Markíza zverejnila minulý týždeň, je český spevák, skladateľ a herec Vojtěch Dyk.

Zatiaľ je výber koučov naozaj zaujímavý – ani jeden z nich totiž nie je typickým predstaviteľom komerčnej hudobnej sféry, ktorej predstavitelia sú zväčša v podobných televíznych formátoch očakávaní a obsadzovaní.

„Pre mňa je dôležité zdieľať moje skúsenosti a pripraviť tých, ktorí sa do Hlasu prihlásili, aj na ďalšiu cestu. Ideme do toho s odhodlaním urobiť viac než len televíznu zábavu,“ uviedla podľa TVNoviny.sk Kirschner.

Vyberať vraj bude podľa svojich vlastných chutí a hudobných predstáv. "Mám rada zaujímavé hlasy, zastreté, zamatové, jednoducho všetko, čo má nejakú patinu a charakter. Nehľadáme napodobeniny, hľadáme originál,“ priznala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Jana Kirschner #porota #kouč #The Voice Česko Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete sa cítiť vyčerpane, venujte viac času spánku.
Nehazardujte s peniazmi, na ktoré tvrdo pracujete,...

+ Na raňajky si dáte ovsenú kašu, bude to pre vás lepší začiatok do dňa.
Pozor na únavu a nedostatok spánku,...