Koleník pred kamerami opäť poteší! Predvádza potetované bicepsy

18.12.2018 00:00

Od septembra je niekdajšia joj-kárska hviezda, Ján Koleník, súčasťou seriálových Oteckov na Markíze.

Do rozbehnutého projektu prišiel ako brat postavy, ktorú hrá Zuzana Mauréry. Ako slobodný dobrodruh pomáha svojej seriálovej sestre v škôlke.

Oteckovia v plnej zostave - zľava: Marek...
Oteckovia v plnej zostave - zľava: Marek Fašiang, Vladimír Kobielsky, Ján Koleník, Filip Tuma a Branislav Deák. Autor: photo by MAYO HIRC

Už začiatkom januára sa miláčik ženského publika objaví v seriálovej novinke s názvom Autoškola, pod ktorú je opäť podpísaná Markíza. A svoj imidž z Oteckov v Autoškole zmení – herec pred kamerou predvádza svoje bicepsy, ktoré si ozdobil aj výraznou tetovačkou. V tielku a s drsným výrazom v tvári bude baviť televíznych divákov spolu s kolegami ako Emil Horváth ml., Juraj Kemka, Daniela Šencová či Marta Sládečková. Autoškola prináša príbeh rodiny, ktorá sa nedobrovoľne dáva dokopy a pre vidinu lepšieho zajtrajšku je ochotná lavírovať aj na hrane zákona. A tomu zodpovedá aj Koleníkov seriálový imidž.

Ján Koleník v seriáli Autoškola.
Ján Koleník v seriáli Autoškola. Autor: TV Markíza

Novinka vznikala počas horúceho leta a práce v exteriéroch dala hercom poriadne zabrať. v exteriéroch a kvôli horúčavám bola práca dosť náročná. Koleník sa pred vstupom do Oteckov v Markíze poslednýkrát objavil v roku 2006 v pokuse o denný seriál Medzi nami.

Zo
		seriálu
		Autoškola.
Zo seriálu
		Autoškola.
+31Zo seriálu
		Autoškola.

V seriáli sa v jednej z úloh objaví aj herečka Dominika Morávková, ktorá sa pred kamerami predvádza v policajnej uniforme.

Zo seriálu Autoškola.
Zo seriálu Autoškola. Autor: TV Markíza

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ján Koleník #Dominika Morávková #seriál Autoškola
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku