VIDEO: Nikodým o šou Milujem Slovensko: Kritickým ohlasom som rozumel

, 19.12.2018 14:00
Martin Nikodým
Moderátor Martin Nikodým. Autor:

Od septembra sa diváci šou RTVS Milujem Slovensko stretávajú každý týždeň s novými kapitánmi - hercom a stand-up komikom Juraj Šokom Tabačekom a herečkou Stankou Kašperovou.

„Na výbere kapitánov som sa zúčastňoval, pretože pre mňa je existenčnou záležitosťou stáť pred kamerou v šou s niekým, s kým si rozumiem. Program by nefungoval s ľuďmi, s ktorými by som si nebol mentálne či energeticky blízky,“ opisuje moderátor Martin Nikodým.

Počiatočné ohlasy divákov na zmeny v šou boli skôr kritické. „Ja som tomu rozumel. Diváci mali radi Milujem Slovensko také, aké ho poznali a ľudia v tomto smere zmeny nesú ťažko. Odznievali aj hlasy, že bez Dana Dangla a Adely Vinczeovej už program pozerať nebudú. Našťastie, tento scenár sa nenaplnil a čísla sledovanosti dokazujú, že šou sa im stále páči, čo ma veľmi teší,“ dodal Nikodým.

Program sa dočkal už siedmej sezóny, čo je podľa Nikodýma úžasný výkon. „Každý program, ktorý sa dožije štvrtej sezóny, je nadštandartný. Milujem Slovensko čaká aj ôsma sezóna, takže sa máme na čo tešiť.“ Okrem toho tvorcovia prinesú aj špeciálne silvestrovské vydanie so zaujímavými hosťami.

Viac si pozrite vo videu pre TV Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Martin Nikodým #Milujem Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na nepríjemné zápaly, či opar, potrebujete doplniť vitamín B.
Naivne zamiešate city s...

+ Pozor na vírusové ochorenia, aj čistota rúk má svoj význam.
V zamestnaní budete cítiť krivdu, čo je vhodné...