Štvrtým koučom v súťaži The Voice Česko Slovensko je Pepa Vojtek

21.12.2018 11:00
Spevák a hudobník Josef Vojtek.
Spevák a hudobník Josef Vojtek. Autor:

Štvrtým koučom tretej série speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko bude český rocker Josef Vojtek.

Spevák skupiny Kabát v šou pôsobil aj v minulých ročníkoch a svoju zverenkyňu dokonca doviedol až k víťazstvu. „Pohybujem sa na hudobnej scéne od roku 1986 a na muzikálovej od roku 1995, myslím, že za tú dobu som nazbieral dosť skúseností,“ vyjadril sa Pepa Vojtek, ktorého podľa jeho slov ako kouča prinúti otočiť kreslo "originalita, energia, ktorú pocítite, aj keď ste otočený chrbtom“ a nemusí to byť dokonalý spev.

Vojtek sa pridal k trojici Kali, Vojtěch Dyk a Jana Kirschner, ktorí budú mať rovnako ako on za úlohu vybrať si do svojho tímu najlepších spevákov či speváčky a s jedným z nich dôjsť až k víťazstvu – zisku prestížneho titulu najlepšieho hlasu Česka a Slovenska a výhry v hodnote 75-tisíc eur.

„Som veľmi rád, že trojicu koučov doplní práve Pepa Vojtek, s ktorým sme spolupracovali aj v minulých ročníkoch tejto šou. Pepa je veľkým prínosom a rozhodne má divákom, a hlavne súťažiacim, čo ponúknuť,“ skonštatoval kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

The Voice patrí k celosvetovo najúspešnejším licencovaným formátom, vzniklo už 67 lokálnych verzií, ktoré vysielajú vo viac než 180 krajinách po celom svete a sledujú ich stovky miliónov divákov. Víťazstvom v súťaži sa môžu pochváliť už stovky mladých spevákov a speváčok, vrátane Slovenky Ivanny Bagovej a Češky Lenky Hrůzovej.

Tretia séria speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko odštartuje na obrazovkách televízií Markíza a Nova na jar 2019.

#Josef Vojtek #kouč #The Voice Česko Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu, ktoré môže ovplyvniť vaše trávenie.
Pokúste sa viac experimentovať a...

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...