Pozerať sa na Lohanovej šou? Ani za všetky peniaze sveta, píše kritik

09.01.2019 08:30
Lindsay Lohan
Herečka Lindsay Lohan sa spojila s MTV. Autor: ,

Kedysi patrila medzi najväčšie tínedžerské talenty. Herectvo aj úspechy Lindsay Lohanovej však zdecimovali škandály aj drogy. Teraz sa vracia vo vlastnej reality-šou.

Slávna ryšavka sa spojila s televíziou MTV, aby priniesla na obrazovky nový projekt. Divákov a fanúšikov, ktorých stále zaujíma jej súkromie, však asi hviezda sklame. „V tomto chcem, aby boli veci jasné. Ani náhodou tá šou nebude o mojom osobnom živote,“ uviedla herečka na otázku v nedávnom rozhovore, či kamery zachytia aj jej partnerský život či randenie.

Novinka dostala názov Lindsay Lohan Beach Club a ide o to, že pred kamerami dnes 32-ročná herečka prevádzkuje plážový klub a víta v ňom VIP hostí. „Je to o mne, ako vediem plážový klub a VIP hosťoch. Určite ma uvidíte, ako doma varím. Ale je to len o mne ako o šéfke toho miesta,“ doplnila v rozhovore pre SiriusXM Radio.

Americká herečka, speváčka a modelka Lindsay...
Americká herečka, speváčka a modelka Lindsay Lohan prichádza na premiéru novej série Lindsay Lohan's Beach Club hudobnej televíznej spoločnosti MTV v New Yorku. Autor: TASR/AP, Andy Kropa

Herečka vraj chce svetu ukázať, čo robila počas toho času, čo o nej nebolo počuť. Práca v plážovom klube Lohan Beach Club, ktorý pred časom sama založila na Mykonose, jej vraj zabrala množstvo času a hoci si neprajníci myslia, že to bolo celé o žúrovaní, ona to popiera. Zaujímavosťou však je, že klub je momentálne zavretý.

Prvé recenzie na televízny projekt MTV veľmi priaznivé nie sú. Napríklad britské Guardian o novinke napísal ako o „reality-šou, ktorú sme nepotrebovali“. Vyčíta jej fakt, že napriek formátu sa jeho hrdinka objavuje na samotnom mieste veľmi sporadicky a diváci sa naozaj nedozvedia nič z jej súkromia, alebo toho, aká je.

Namiesto toho sa pred kamerami objavujú nevychovaní boháči a návštevníci klubu, ktorí síce majú možno peniaze, ale často žiadnu výchovu alebo vkus. Autor dokonca poznamenal, že „ani všetky peniaze sveta by ma nedonútili, aby som to ešte pozeral“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#reality-šou #pláž #Mykonos #MTV #Lindsay Lohan #klub
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesti hlavy vám spôsobuje nedostatok tekutín, skúste piť viac čistej vody.
Kúpite si to, čo potrebujete,...

+ Citrónová voda, či zelený čaj pomôžu pri ťažkostiach s trávením.
Neriskujte, že prídete o svoju prácu len...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk