Efron s blond hrivou prekvapil Sundance. Aj v úlohe masového vraha!

28.01.2019 10:00
Herec Zac Efron predviedol na festivale...
Herec Zac Efron predviedol na festivale Sundance novú blond hrivu. Autor: ,

Ešte nedávno sa preháňal polonahý po pláži, no počas uplynulého víkendu musel Zac Efron vymeniť plážové šortky za zimnú výbavu. V Utahu je totiž celkom zima.

Na tomto známom mieste sa koná už tradične začiatkom nového roka festival nezávislého filmu Sundance, kam niekdajšia tínedžerská hviezda prišla predstaviť nový film Extremely Wicked, Shockingly Evil. Efron sa v ňom predstavuje v celkom novej podobe. Hrá totiž masového vraha Teda Bundyho.

Efronovi robila na festivale spoločnosť Lily Collins a obe hviezdy vyvolali značný záujem novinárov. Okrem filmu sa však riešilo aj čosi iné – zmena imidžu 31-ročného herca. Ten sa totiž v Utahu objavil s platinovými blond vlasmi, ktoré dopĺňala tmavá brada.

Herec Zac Efron predviedol na festivale...
Herec Zac Efron predviedol na festivale Sundance novú blond hrivu. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Na otázku, či ide o zmenu vizáže pre filmovú rolu, však pre magazín Variety pohotovo uviedol, že nie. „Nie je to pre rolu, je to pre život,“ zavtipkoval si Efron, ktorého diváci môžu poznať aj z projektov High School Musical, Najväčší šoumen či filmovej verzie Pobrežnej hliadky.

Či sa potvrdí jeho talent v pravdepodobne vôbec prvej vyslovene negatívnej úlohe jeho kariéry, sa diváci dozvedia už čoskoro.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zmena imidžu #Zac Efron #Sundance #rola #blond
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nedostatkom vitamínov a dôslednom veľkej práce sa budete cítiť unavene.
Viac ohľaduplnosti v pracovnom...

+ Počas slnečných dní si chráňte zrak slnečnými okuliarmi, budete viac vidieť.
Nikdy nie je neskoro začať od...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk