VIDEO: S Kirschnerovou či Dykom by nemenila! Toto nezažili, prezrádza Čírová

, 07.02.2019 06:00

Koncertuje, nahráva albumy, v rádiách znejú jej hity. Ale na obrazovke televízie Markíza sa Mária Čírová prezentuje predovšetkým ako moderátorka. Neodmietla ani ponuku do veľkej súťažnej šou, kde je práve spev hlavnou premennou.

Manželia Mária Čírová a Maroš Kachút.
Manželia Mária Čírová a Maroš Kachút. Autor: TV Markíza

Úspešnú slovenskú speváčku zlanárili tvorcovia programu The Voice Česko Slovensko, ktorý bude hľadať najlepší česko-slovenský hlas. Hoci by niekto očakával, že Čírová si sadne do kresla kouča, ktorý vyberá skryté talenty, ona sa opäť chopila moderovania.

„Keď som dostala ponuku zúčastniť sa na kastingu, neváhala som ani sekundu. Hudba je celý môj život a to je úplne jedno, či je človek v kresle, zákulisí, kdekoľvek, cítim sa veľmi dobre. Asi je to aj preto, že som už nabrala pár moderátorských skúseností – či už to bolo v magazíne L.O.V.E. alebo šou O desať rokov mladší,“ prezradila pre TV Pravda speváčka a moderátorka.

Prekvapila aj priznaním, že by s koučami (tento rok v zložení Jana Kirschner, Kali, Vojta Dyk a Pepa Vojtek) nemenila. „Kouči vyberali naslepo otočení chrbtom a mali iba hlas – ja som videla celého človeka, tú osobnosť – vystúpeniu vždy predchádzal rozhovor so mnou. Zažívala som také momenty, čo ani kouči nemajú. Nemám síce svoj tím, ale mám ich úplne všetkých,“ skonštatovala pred kamerou Čírová.

Čo ju najviac prekvapilo na súťažiacich a ako jej voľbu prijať ponuku v hudobnej šou prijal jej manžel – hudobník Maroš Kachút? Pozrite si viac v našom videu nižšie.

Zľava:
		Dáša Mamba Šarközyová,
		Barbora...
Komička a
		moderátorka Eva Evelyn
		Kramerová.
+46Raper a kouč Kali so
		svojou tehotnou
		partnerkou...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#hudba #fanúšik #Mária Čírová #Hlas #The Voice Česko Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemôžete rozumieť všetkému, netrápte sa nad vecami, ktoré neovplyvníte.
Nevyhľadávajte spoločnosť kolegov,...

+ Nešírte negatívnu energiu, vráti sa tak isto aj vám späť.
Ak sa budete snažiť, všetko môžete zvládnuť...