Ďalší sladký film o Meghan a Harrym štartuje problémom! Herci sú nedostupní

12.02.2019 09:40
meghan
Princ Harry a Meghan na návšteve v Birkenheade. Autor:

Po filme Harry & Meghan: A Royal Romance prichádza televízia Lifetime s pokračovaním.

Vzniká ďalšia snímka o kráľovskom páre, ktorá ponesie názov Harry & Meghan: Becoming Royal. Správu potvrdila aj samotná televízia. Dej filmu bude zobrazovať život vojvodkyne Meghan a princa Harryho ako čerstvých manželov.

Ako informuje televízia, príbeh sa bude točiť okolo radostí a výziev ich spoločného života počas prvých rokov manželstva uprostred kráľovskej rodiny. Produkcia snímky sa začne koncom februára vo Vancouveri.

Programový riaditeľ televízie, Rob Sharenow, už potvrdil, že herecká dvojica, ktorá si Meghan a Harryho zahrala v predošlom filme Harry & Meghan: Becoming Royal, sa pred kamery opäť nepostaví. 40-ročná herečka Parisa Fitz-Henley, ani jej filmový manžel – Murray Fraser, nie sú podľa jeho slov aktuálne pre nakrúcanie snímky dostupní.

Presný dátum vysielania televízia nezverejnila, predpokladá sa, že film sa dostane k fanúšikom koncom tohto roka.

Hlasy filmovému princovi Harrymu a Meghan v predošlej snímke prepožičala herecká dvojica Marek Fašiang a Janka Lieskovská. Či sa tak stane aj vo filmovej novinke, uvidíme o pár mesiacov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Harry & Meghan: A Royal Romance #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Žalúdok máte ako na hojdačke, zachovajte pokoj nejde o chorobu.
Nájdete na svojom účte bohatú odmenu od...

+ Pripravte na cestu potrebné lieky, ktoré by ste mohli na dovolenke potrebovať.
Prečítajte všetky...