VIDEO: Klus na telefóne presviedčal speváka vo Voice. Získal ho Dyk?

15.02.2019 11:21
Kouč Vojta Dyk (v strede) volal Tomášovi...
Kouč Vojta Dyk (v strede) volal Tomášovi Klusovi, aby získal do svojho tímu Dominika Hanzu (vpravo). Na snímke aj s Janou Kirschnerovou. Autor:

Zdá sa, že spevák a kouč Vojta Dyk chce mať vo svojom tíme The Voice Česko Slovensko tých najlepších spevákov. A je ochotný pre to urobiť naozaj veľa.

V najnovšej epizóde sa objavil talentovaný Dominik Hanza, ktorý vystúpil s pesničkou Nina od Tomáša Klusa. Štvoricu koučov zaujal natoľko, že mali o neho záujem naozaj všetci. Práve Dyk však vytiahol silný tromf, aby Hanzu získal.

Zavolal totiž priamo Tomášovi Klusovi, pri ktorom bola v tom čase aj jeho manželka Tamara (mimochodom, bývalá súťažiaca z The Voice), aby Hanzu presvedčil pridať sa do Dykovho tímu.

Súťažiaci Dominik Hanza zaspieval skladbu od...
Súťažiaci Dominik Hanza zaspieval skladbu od Tomáša Klusa. Autor: TV Markíza

„Pozri sa, kam som to dotiahla vďaka Hlasu,“ zavtipkovala si Tamara Klusová a tej humorne zakontroloval samotný Dyk. „Takže, keď sa chceš stať manželkou Tomáša Klusa a mať tri deti, si tu správne,“ komentoval so smiechom.

Hanza určite musel zvažovať, aké bude jeho rozhodnutie. V premiérovej epizóde The Voice Česko Slovensko si štvorica koučov rozdelila dokopy sedem talentovaných spevákov. Po dvoch získali do tímov Jana Kirschner, raper Kali a spomenutý Vojta Dyk. Pre rockera Pepu Vojtka sa rozhodol len jeden súťažiaci.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#spevák #Vojta Dyk #talent #Tomáš Klus #súboj #súťažiaci #The Voice Česko Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...

+ Nečakane sa prejaví alergia na lieky, ktoré ste doteraz bežne užívali.
Nakupujte, letné výpredaje sú v...