Zo spodnej bielizne šup do kroja! Ktorá podoba pristane Svarinskej viac?

20.02.2019 09:29

V seriáli Sestričky predviedla herečka Kristína Svarinská hneď niekoľko podôb svojej postavy Emy - a nechýbala ani jedna poriadne sexi.

Ako zvodkyňa si po službe v nemocnici odbiehala do hotela, kde sa venovala inej činnosti. V sexi bielizni zvádzala bohatého milenca v podaní Kamila Mikulčíka a za vášnivé chvíľky s ním dostávala štedrú odmenu. Na pokračovanie obľúbených Sestričiek si diváci Markízy budú musieť ešte nejaký čas počkať. Ale Svarinská sa predvedie aj v ďalšom projekte televízie, už 5. marca posilní tím seriálu Kuchyňa.

29-ročná herečka osvieži hereckú zostavu seriálu Kuchyňa – a pred kamerami sa predvedie po boku jeho stálic ako Martin Dejdar, Monika Hilmerová, Samuel Spišák či Lukáš Latinák. V druhej sérii Kuchyne sa oblečená kroji predvedie ako čašníčka. A kroj peknej herečke naozaj pristane.

Kristína Svarinská posilní druhú sériu Kuchyne.
Kristína Svarinská posilní druhú sériu Kuchyne. Autor: TV Markíza

Svarinskej aktuálne „ide“ karta. Nielen u nás, ale aj u našich českých susedov. Po boku zvučných mien ako Iva Janžurová, Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška či Eva Holubová sa objaví vo filmovej novinke Teroristka. Aj o nej porozprávala v rozhovore pre Pravdu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kuchyňa #Kristína Svarinská
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...