Dosť bolo Heidi?! Nemecká kráska končí v talentovej šou, vlastnú stále nakrúca

22.02.2019 11:20

Prekvapenie vyvolalo v mnohých fanúšikoch televíznej šou Amerika hľadá talent rozhodnutie tvorcov aj samotnej porotkyne v súťaži Heidi Klumovej. Známa rodáčka z Nemecka končí na svojom poste po šiestich rokoch.

Televízna osobnosť a modelka Heidi Klum pred...
Televízna osobnosť a modelka Heidi Klum pred finále America's got talent. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

„Chcela by som sa poďakovať a povedať, že posledných šesť rokov práce na tomto projekte bolo úžasných,“ komentovala na Instagrame 45-ročná Klum, ktorá hodnotila talenty jednotlivých súťažiacich po boku mužov ako Simon Cowell a Howie Mandela či speváčky a tanečnice Melanie Brownovej alias Mel B.

Matka štyroch detí sa aj vďaka pôsobeniu v tomto formáte zaradila medzi americké televízne celebrity a vybudovala si slušné renomé. Klum s humorom odkázala, že hoci sa už neposadí medzi porotcov, program bude stále sledovať a podporovať posielaním hlasov spred televíznej obrazovky. Ktohovie však, či si na to v nabitom rozvrhu nájde čas.

Plavovláska totiž aktuálne opäť nakrúca vlastnú reality-šou – nemecký formát o hľadaní topmodelky. V súťaži, ktorá patrí medzi najväčšie ťaháky na nemeckých komerčných staniciach, v minulosti našla táto niekdajšia hviezda Victoria's Secret krásky ako Lenu Gerckeovú či Barbaru Meierovú.

V prvom rade si však našla kanál, ako svoju popularitu umocňovať v európskom priestore, hoci väčšinu svojho života (pracovného aj súkromného) sústredila za veľkú mláku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#koniec #porotkyňa #Heidi Klum #Amerika má talent
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite robiť niečo pre svoju postavu, prospeje vám to.
Prácu na neskôr určite neodkladajte, potrebujete...

+ Kávu vymeňte za horúci čaj, nebudete mať problémy s trávením.
Len ľútosť vám nepomôže, budete musieť začať...