Z dcéry amerického exprezidenta je moderátorka rannej šou! Debut so slzami

10.04.2019 10:10
Jenna Bush Hager
Jenna Bush Hager, dcéra niekdajšieho amerického prezidenta George W. Busha. Autor: ,

Jenna Bush Hager, dcéra bývalého prezidenta USA Georgea W. Busha, má za sebou premiéru ako moderátorka populárnej Today Show.

Z Bieleho domu do televízneho štúdia! Jenna Bush Hager (37), dcéra niekdajšieho amerického prezidenta Georgea W. Busha, odštartovala svoju kariéru spolumoderátorky populárnej Today Show v televízii NBC. V štúdiu nahradila 65-ročnú Kathie Lee a šou moderovala spolu s Hodou Kotbovou (54). Počas svojho prvého dňa sa dočkala niekoľkých prekvapení.

Pred jej prvým živým moderovaním populárnej šou bola Jenna, prirodzene, nervózna, ako počas programu prezradila ona sama. Hneď v úvode šou jej navyše kolegyňa, Hoda Kotb, pustila dokrútku, na ktorej jej želajú otec, George W. Bush a mama Laura Bush, veľa úspechov v novej práci a odkazujú jej, akí sú na ňu pyšní. Po dokrútke sa v jej očiach objavili slzy dojatia – asistent réžie jej následne „poslal“ popierové vreckovky, aby si mohla utrieť slzy. Odkaz jej v dokrútke poslala aj jej sestra – dvojča Barbara. A to nebolo všetko, v štúdiu ju navyše prekvapili jej manžel, Henry Hager a ich dve deti – Mila (5) a Poppy (3). Prvý deň v práci bol tak pre Jennu priam nabitý emóciami, čo následne opísala aj na svojom Instagrame.

Správa, že Jenna Bush Hager nahradí dlhoročnú moderátorku programu televízia NBC potvrdila vo februári 2019. Pre Today Show Jenna už pracovala aj predtým, ale v pozícii reportérky. V minulosti sa živila aj ako učiteľka vo Washingtone. V roku 2008 sa vydala za Henryho Chasea Hagera, s ktrorým vychováva dve dcéry.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jenna Bush Hager #Today Show
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si príjemný ranný kúpeľ a obohaťte svoju pokožku o hydratáciu.
Nová pracovná ponuka stojí hneď...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...