Jon Snow skončil bez brady! Malá zmena, veľké náreky fanúšikov

16.04.2019 00:00

Keď sa v závere nakrúcania série o Harrym Potterovi zbavila herečka Emma Watson dlhých vlasov, mnohí ju ani nespoznávali. Čosi podobné postretlo aj Kita Haringtona alias Jona Snowa.

Herec Kit Harington na premiére ôsmej série šou...
Herec Kit Harington na premiére ôsmej série šou Hra o tróny v Belfaste. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Hrdina populárneho televízneho hitu Hra o tróny sa pred časom objavil v spoločnosti s celkom novým imidžom. Kým na americkej špeciálnej premiére záverečnej série sa ešte po boku manželky Rose Leslieovej premával s typickou bradou a dlhšími kaderami začesanými dozadu, jeho vzhľad na londýnskom premietaní prekvapil. Rovnako ako počas návštevy v talk-šou Grahama Nortona.

Herec Kit Harington
		na premiére ôsmej série
		šou...
Herečky Maisie Williams
		(vľavo) a Sophie
		Turner...
+4Zľava: Herci Maisie
		Williams, Kit
		Harington,...

„Vyzeráš úplne inak,“ vyhŕkol moderátor, keď sa začal zhovárať s Haringtonom. Ten prezradil, že jeho nový imidž nie je žiadnou snahou zbaviť sa seriálovej nálepky a vizuálu. Akurát sa podvolil tvorcom šoi Saturday Night Live. „Povedal som im, že môžu so mnou robiť, čo chcú. Že som odhodlaný na všetko. A takto to skončilo,“ uviedol Harington.

Herec Kit Harington na zábere z 3. apríla 2019...
Herec Kit Harington na zábere z 3. apríla 2019 (vľavo) a z 12. apríla 2019. Autor: SITA/AP

S hladkým oholením a kratšími vlasmi vyzerá inak a jeho podoba sa stretla aj s internetovou kritikou. Najmä fanúšikovia, ktorí milovali Haringtonovu drsno-romantickú podobu sa vyjadrovali na Instagrame či Facebooku, ako sa ich táto zmena dotkla. Podľa herca je však jeho manželka celkom spokojná. A to je vraj najdôležitejšie.

V nedeľu mala celosvetovú premiéru prvá epizóda záverečnej série seriálu z produkcie HBO. Viac čítajte v našej rubrike O seriáloch.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zmena #vizáž #Kit Harington #Jon Snow
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...