Princezná Jasněnka po oslave 51-ky? Pozrite sa, vyzerá fakt skvelo

26.04.2019 00:00

Oslávila tento mesiac už 51. narodeniny, ale na podobe českej herečky Michaely Kuklovej to ani náhodou nevidieť. Veď sa pozrite sami.

Herečka Michaela Kuklová na tlačovej konferencii.
Herečka Michaela Kuklová na tlačovej konferencii. Autor: Profimedia

Hviezda mnohých filmových rozprávok, z ktorých azda najznámejšia je tá z roku 1987 pod názvom O princezně Jasněnce a létajícím ševci, sa zúčastnila na tlačovej konferencii Hudobného divadla Karlín. Dôvodom bolo predstavenie nového titulu Královná Kapeska. Pôvabná brunetka by sa v ňom tiež mala objaviť. Pozornosť však pútala aj mimo javiska.

Kuklová oblečená veľmi jednoducho – do čiernobielej kombinácie nohavíc, blúzky a voľného saka sa postavila pred objektívy a rozdávala príťažlivé úsmevy. Pri pohľade na ňu by asi len málokto tipoval, že už oslávila polstoročie.

Hoci na pražskej tlačovej konferencii nešetrila úsmevmi, začiatkom roka prežívala aj smutné chvíle. Rodáčku z Prahy zasiahla tento rok totiž smrť bývalého manžela – herca a producenta Jiřího Pomejeho. Kuklová bola za neho vydatá v rokoch 1994 až 2007.

„Predovšetkým z pohľadu mamy nedokážem ani vyjadriť, ako veľmi mi to je ľúto,“ citoval Kuklovú denník Blesk po februárovom skone Pomejeho. Hoci dvojica spolu potomkov nemala, herečke sa neskôr v ďalšom vzťahu narodil syn Roman a Pomeje mal dcéru Aničku, ktorej matkou je dídžejka Andrea Pomeje.

VIDEO: Karolína Chomisteková prezradila na finalistky Miss zopár tajomstiev

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #vek #pôvab #päťdesiatka #Michaela Kuklová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku