Ako čestný odznak! Halle Berry si dolámala rebrá pre Johna Wicka č. 3

Americká herečka Halle Berry si pri tréningu na film John Wick 3: Parabellum, ktorý bude mať na Slovensku premiéru 16. mája, zlomila tri rebrá.

29.04.2019 08:30
Herečka Halle Berry na podujatí CinemaCon 2019. Foto: ,
Herečka Halle Berry na podujatí CinemaCon 2019.
debata (1)

Rodáčka z Clevelandu pritom ani nevie, ako k nim prišla. Prezradila to v rozhovore pre portál Extra.

„Zlomila som si tri rebrá, keď som nacvičovala pre Johna Wicka. Je to pre mňa ako čestný odznak. Nevieme, ako sa to stalo…Chvíľu som pracovala so zlomenými rebrami, až kým som už ďalej nevládala,“ vysvetlila 52-ročná umelkyňa.

Herečka vo filme stvárni Sofiu – starú známu Johna Wicka, ktorého stvárni opäť Keanu Reeves. Berry pre snímku trénovala a dostávala sa do formy niekoľko mesiacov.

„Sú to hodiny a hodiny kaskadérskeho tréningu, tréningu so zbraňami, tréningu so psami, potom je to silový tréning s mojím trénerom a sledovanie si môjho stravovania,“ priblížila prípravy na snímku herečka.

Halle Berry si v roku 2002 za účinkovanie v dráme Ples príšer (2001) odniesla cenu americkej Akadémie filmových umení a vied za ženský herecký výkon v hlavnej úlohe ako prvá Afroameričanka v histórii udeľovania týchto prestížnych ocenení. Získala však aj nelichotivú Zlatú malinu za stvárnenie Catwoman v rovnomennom filme z roku 2004. Naposledy ju diváci mohli vidieť v akčnej snímke Kingsman: Zlatý kruh (2017).

VIDEO: Ako sa dostávajú do firmy krásky z Miss? Pozrite sa

Video
1 debata chyba
Viac na túto tému: #film #Halle Berry #nakrúcanie #zlomenina #John Wick

+ Odpočinok je tak isto dôležitý ako tréning.
Ak skutočne chcete a ak sa snažíte, všetko stihnete bez problémov....

+ Odhodlanie prináša výsledky, nevzdávajte sa.
Dokážete sa naučiť všetko čo treba, preto sa nebojte o to čo bude...