Bude to asi srdcová záležitosť! Nicole Kidman opäť siahla po Moriartyovej

03.05.2019 14:56
Herečka Nicole Kidman pred prehliadkou...
Herečka Nicole Kidman na archívnom zábere. Autor: ,

Austrálska herečka Nicole Kidman si zahrá v seriálovej adaptácii románu Nine Perfect Strangers (2018) od Liane Moriarty.

Pod projekt streamovacej služby Hulu, ktorý by mal mať premiéru koncom roku 2020, sa podpíše aj ako výkonná producentka. Námet spracujú David E. Kelley a John Henry Butterworth. Na seriáli sa bude podieľať aj spomínaná Moriarty.

Dej Nine Perfect Strangers sa odohráva v luxusnom zdravotnom a wellness stredisku, do ktorého príde deväť vystresovaných ľudí z mesta s cieľom dostať sa na cestu za lepším životom. Počas ich 10-dňového pobytu ich sleduje šéfka strediska Masha (Kidman), ktorej úlohou je oživiť ich unavené mysle a telá. Situácia sa však vymkne spod kontroly.

Pre Kidman je to už druhá adaptácia diela od Moriarty, v ktorej sa predstaví. Diváci a diváčky ju môžu vidieť aj v seriáli Veľké malé klamstvá (2017), ktorého druhú sezónu by na budúci mesiac mala ponúknuť televízia HBO. Rodáčka z havajského Honolulu za výkon v spomínanom seriáli získala cenu Primetime Emmy pre najlepšiu herečku v hlavnej úlohe limitovanej série alebo televízneho filmu

#seriál #Nicole Kidman #rola #Liane Moriartyová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neponocujte, potrebujete si poriadne oddýchnuť.
Neriešte klebety v práci, mali by ste sa zaujímať o svoju...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...