Affleck nemal hrať Batmana, vyhlásil jeho kamarát Clooney. A vie, prečo!

14.05.2019 17:00
Geiorge Clooney
Herec George Clooney na archívnom zábere. Autor: ,

Kritiky si za stvárnenie slávneho komiksového hrdinu užil herec Ben Affleck viac ako dosť. A teraz prišli aj slová od jeho kamaráta Georga Clooneyho. Majú však svoje opodstatnenie.

Päťdesiatosemročný herec, ktorý kedysi sám stvárnil Batmana vo filme Batman a Robin, sa priznal, že svojho priateľa varoval. Samotný Clooney stvárnil netopierieho muža v roku 1997. „A užil som si poriadnu paľbu,“ komentoval následné reakcie, ktoré boli kritické aj v jeho prípade.

„Ale ruku na srdce. Hral som Batmana a nebol som v tom dobrý. A nebol to ani dobrý film. Čo som sa však naučil z tohto zlyhania, je fakt, že musím premýšľať ako pracujem. Pretože už som nebol len herec, ktorý je zodpovedný za svoju úlohu, brali ma ako človeka zodpovedného za celý film,“ vysvetlil pre médiá hollywoodsky herec a držiteľ Oscara.

Priznal tiež, že keď rolu slávneho hrdinu DC Comics ponúkli Affleckovi, veľa s ním o tom hovoril. „Povedal som mu, nerob to,“ uviedol Clooney. Ale zároveň dodal, že to bolo vyslovene na základe jeho vlastnej skúsenosti. Dodal, že podľa neho sa Affleck role zhostil výborne.

Herec Ben Affleck na londýnskej premiére filmu...
Herec Ben Affleck na londýnskej premiére filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti. Autor: SITA/AP, Tim Ireland

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ben Affleck #Batman #George Clooney #rola
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok oddychu, este stále čakáte na dovoelenku.
Je možné, že niečo pokazíte, avšak budete...

+ Neskrývajte sa pred zdravotnými problémami, neutečiete im.
Nebojte sa chýb, na chybách na vždy niečo nové...