Som jedna z najšťastnejších žien, vyhlásila stále zamilovaná Nicole Kidman

31.05.2019 00:00

Azda nie je spoločenskej akcie, kde by sa herečka Nicole Kidman neobjavila po boku partnera - manžela Keitha Urbana. Nebolo to inak ani na premiére seriálu Veľké malé klamstvá.

Herečka Nicole Kidman a jej manžel Keith Urban.
Herečka Nicole Kidman a jej manžel Keith Urban. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Austrálska rodáčka si zopakovala svoju rolu v projekte HBO, ktorý pred časom zbieral cenu za cenou a vyvolal skutočné nadšenie televíznych fanúšikov. Hoci o nových dieloch hovoriť nemôže, pre magazín Entertainment Tonight prezradila, že „to bude celé omnoho temnejšie“.

„Ponárame sa naozaj hlboko do rozličných štádií vzťahov týchto žien s ich partnermi, vzťahov v rodine, s deťmi a myslím si, že je úžasné, že sme to neobišli,“ komentovala 51-ročná Kidman.

Naznačila tiež, že hoci sú nové epizódy temnejšie, nebude chýbať ani typický humor. „Odo mňa sa ho veľa nedočkajú, ale naopak sa môžu tešiť na zábavu od Madeleine, ktorú hrá Reese Witherspoon aj od Renaty, ktorú si zahrala Laura Dern,“ uviedla ešte držiteľka ceny Emmy za výkon v tomto seriáli.

Herečka
		Shailene Woodley v kreácii
		Christian...
Herečka
		Nicole Kidman v kreácii od Michaela
		Korsa.
+9Herečka Meryl Streep,
		ktorá je novou
		posilou...

S manželom Keithom Urbanom, ktorý ju na premiére sprevádzal, vraj opäť prežívala náročné chvíle počas nakrúcania druhej série. Hudobník jej však prejavil opäť plnú podporu počas skúšok aj prežívania ťažkých scén.

„Mám toho najneobyčajnejšieho partnera na svete a som jedna z najšťastnejších žien. Vždy to budem o ňom hovoriť a hovorím to veľmi rada, pretože hovoriť to dobré o mužoch, ktorí ma pozitívne ovplyvnili, ma skrátka teší,“ dodala pre ET.com Nicole Kidman.

VIDEO: Pozrite si, aká bola prehliadka Fera Mikloška

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #Nicole Kidman #Keith Urban #Veľké malé klamstvá
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vypnite myseľ a urobte si pár dní voľno a nič neriešte.
Dnes vás v práci určite potrebovať nebudú, nemajte...

+ Spravte pre svoje zdravie to, čo je dôležité, nič nepodceňujte.
Neznepriateľte si ľudí okolo seba, lebo...