Lopez ako sexy striptérka v novom filme! Aký bude? Tu je ochutnávka

17.07.2019 10:30

Už len pár dní zostáva do osláv okrúhlych päťdesiatych narodenín speváčky Jennifer Lopezovej. Možno teda nie je náhoda, že tvorcovia filmu Hustlers zverejnili prvý trailer.

Speváčka Jennifer Lopez na nakrúcaní filmu...
Speváčka Jennifer Lopez na nakrúcaní filmu Hustlers v New Yorku. Autor: Profimedia

V snímke, ktorá sa odohráva v prostredí striptízového klubu, práve latino diva stvárnila jednu zo žien živiacich sa tancom pri tyči. Už zábery z nakrúcania, o ktoré sa postarali paparazzovia v minulých mesiacoch, naznačovali, že Lopez bude vo filme jemne vulgárna, gýčová, ale aj sexy. Trailer to len potvrdzuje.

Na záberoch vidieť dvojnásobnú mamu v miniatúrnych šatách s rozparkom, ale aj v prostredí nočného klubu. Okrem Lopezovej sa vo filme predstaví aj herečka Constance Wu či raperka Cardi B alebo speváčka Lizzo. Film by mal do kín prísť už v polovici septembra.

Speváčka a herečka Jennifer Lopez iba pred pár dňami zaujala v New Yorku, kde sa objavila v uliciach cestou z posilňovne do hotela. Forma tejto dámy je skutočne závideniahodná a potvrdzujú to aj fanúšikovia, ktorí hviezdy videli na koncertoch.

Newyorský víkendový koncert však poznačil masívny výpadok elektriny a tak sa musela šou Lopezovej predčasne ukončiť. Hviezda, samozrejme, prisľúbila fanúšikom náhradný termín a svoje slovo aj dodržala, koncert odohrala v pondelok večer.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#novinka #Jennifer Lopez #trailer #Hustlers
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku