Kašperovú a Šoka v šou Milujem Slovensko nahradia iní kapitáni

, 24.07.2019 09:18
Stanislava Kašperová a Juraj Šoko Tabaček
Stanislava Kašperová a Juraj Šoko Tabaček ako kapitáni šou Milujem Slovensko končia. Autor:

Na jeseň štartuje na obrazovke RTVS už ôsma séria zábavno-vedomostnej šou Milujem Slovensko.

Zatiaľ, čo pozícia jej moderátora Martina Nikodýma je stabilná a divákov žiadne prekvapenia nečakajú, na poste kapitánov súťažiacich tímov sa udeje opäť zmena. Pre divákov relácie však nijako šokujúca. V úlohe kapitánov sa v ôsmej sérii už neobjavia stand-up komik Juraj Šoko Tabaček a herečka Stanka Kašperová, ale fanúšikom šou dobre známi Adela Vinczeová a Dano Dangl. „Ako sme už pred rokom avizovali, RTVS v šou Milujem Slovensko plánuje každú sezónu striedanie kapitánskych dvojíc. V nových častiach, ktoré bude Jednotka vysielať od septembra 2019, diváci opäť uvidia kapitánsku dvojicu Adela Vinczeová a Daniel Dangl,“ potvrdila pre Pravdu RTVS. Ako staronovú dvojicu prijmú diváci sa tak dozvieme už o niekoľko týždňov.

S výmenou Vinczeovej a Dangla sa skalní fanúšikovia šou spočiatku vyrovnávali ťažko a na adresu nových kapitánov odzneli výhrady. „Milujem Slovensko je pre mňa istý typ výzvy, ktorý ale má svoje limity. Štart relácie nebol celkom jednoduchý, diváci mali silne nastavené očakávania a ja som mal po Danovi Danglovi interpretovať post kapitána,“ opisoval v minulosti Tabaček a dodal: "Ja ale nemôžem byť Danom Danglom, napriek tomu, že jeho humor mám veľmi rád, nemôžem chcieť byť pred kamerami ním, ani sa tomu nijako nemôžem približovať. V momente, keby som sa hral na jeho kópiu, by to nemohlo u mňa fungovať,“ opísal svoje pocity po prevzatí postu v relácii Juraj Šoko Tabaček. Či sa na svoje pozície po roku ešte vrátia Kašperová a Tabaček televízia neuviedla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Martin Nikodým #Milujem Slovensko #Adela Vinczeová #Juraj Šoko Tabaček
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Hodiny strávené za počítačom prinesú svoju daň, bolesť chrbtice nepoľaví.
Nebojte sa zobrať si...

+ Na raňajky si dáte ovsenú kašu, bude to pre vás lepší začiatok do dňa.
Pozor na únavu a nedostatok spánku,...