Nová hrdinka z obrazoviek? Batwoman bude lesbická Židovka, prezradila Rose

05.08.2019 15:30

Nepochybne jedným z očakávaných televíznych projektov je ten o Netopierej žene. Batmana nahradí Batwoman. Tvorcovia projektu prezradili prekvapivé detaily.

Herečka Ruby Rose predstavila seriál Batwoman...
Herečka Ruby Rose predstavila seriál Batwoman na akcii Summer 2019 Television Critics Association Press Tour. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Na akcii Summer TCA Press Tour, kde jednotlivé televízne stanice predstavili nové projekty, sa objavila predstaviteľka hlavnej úlohy – herečka Ruby Rose. Práve ona stvárni akčnú hrdinku, ktorá bude brániť mesto pred zločincami s pomocou najnovších vynálezov a tiež svojich vlastných schopností pod maskou a v kostýme netopiera.

Pri tom, že sa z jedného z najslávnejších komiksových hrdinov stane žena – hrdinka, však nezostalo. „Kate Kane, moja postava v seriáli, je žena a je to Židovka,“ uviedla pre novinárov Ruby Rose. Dodala, že náboženstvo nebude zohrávať v príbehu nejakú výnimočnú úlohu. Určite však diváci postrehnú dôležitý fakt – sexuálnu orientáciu Kaneovej. V príbehu má byť totiž lesbičkou.

Zaujímavosťou je, že samotná Ruby Rose je v súkromí orientovaná na rovnaké pohlavie. Údajne aj to zohralo rolu pri obsadzovaní hlavnej postavy v seriály Batwoman. Rose sa však osvedčila vo viacerých akčných úlohách. Zahrala si napríklad vo filmoch John Wick 2 či xXx: Návrat Xandera Caga.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ruby Rose #lesbička #Batwoman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...