Hviezdy Beverly Hills 90210 po rokoch spolu! Tak kto zostarol najlepšie?

08.08.2019 11:20

Šestica hlavných predstaviteľov z niekdajšieho kultového hitu Beverly Hills 902 10, prekvapivo bez kolegu Jasona Priestleyho, sa v stredu stretla s novinármi pred štartom minisérie BH90210.

Zľava: Herecká zostava v zložení Gabrielle...
Zľava: Herecká zostava v zložení Gabrielle Carteris, Brian Austin Green, Shannen Doherty, Ian Ziering, Jennie Garth a Tori Spelling sa spolu objaví v seriáli BH90210, ktorý je pokračovaním osudov hlavných postáv z Beverly Hills 902 10.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Televízia Fox odpremiérovala prvú časť minisérie, v ktorej sa pred kamerami objavia obľúbení hrdinovia seriálového hitu 90-tych rokov. O tom, že ani oni sa neubránili pribúdajúcim rokom, niet azda pochýb. Od štartu seriálu Beverly Hills 902 10 na televíznych obrazovkách uplynie budúci rok v októbri 30 rokov a tak už niektorí z jeho hrdinov prekročili päťdesiatku.

Reč je napríklad o predstaviteľke Andrey Zuckermannovej – herečke Gabrielle Carterisovej (55) či Ianovi Zieringovi (55), ktorý niekoľko sérií stvárňoval Steva Sandersa. Na stretnutí s médiámi sa obaja usadili vedľa svojich „mladších“ kolegov a spoločne spomínali na časy nakrúcania pôvodného seriálu, ale tiež hovorili o tom, čo divákov čaká v novom príbehu.

Herec
		Ian Ziering s kolegyňami Jennie
		Garthovou...
Herečka
		Jennie
		Garth.
+7Zľava: Herecká zostava
		v zložení
		Gabrielle...

Ten sa podľa informácií portálu TMZ.com, ktorý sa odvoláva práve na Zieringove slová, odohrá len v šiestich epizódach a bude vlastne mapovať osudy skutočných hercov, ktorí sa znovu stretnú a zvažujú, že sa vrátia k postávam milovaného seriálu.

Na tlačovej konferencii FOX sa dalo tiež vypozorovať, medzi ktorými kolegami panujú priateľské a vrúcne vzťahy. Napríklad herečka Shannen Doherty, ktorá stvárňovala Brendu Walshovú si vždy veľmi dobre rozumela s Brianom Austinom Greenom, v seriáli Davidom Silverom. A zdá sa, že im to zostalo až dodnes.

Herci Brian Austin Green (vľavo) a Shannen...
Herci Brian Austin Green (vľavo) a Shannen Doherty sa smiali vlastným zážitkom z nakrúcania v minulosti.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Dobré kamarátky zostali aj po skončení pôvodnej verzie seriálu Jennie Garth a Tori Spelling, inak Kelly a Donna, ktorá sa verne priatelili aj v samotnom televíznom projekte. Všetci predstavitelia zhodne priznali, že im veľmi chýba bývalý kolega Luke Perry, inak Dylan McKay.

Americký herec prekvapivo skonal začiatkom tohto roka, keď ho po ťažkom infarkte museli hospitalizovať a následne sa ho snažili niekoľko dní udržiavať pri živote v umelom spánku. Perry zomrel vo veku 52 rokov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #návrat #Jennie Garth #Tori Spelling #Shannen Doherty #tlačová konferencia #Ian Ziering #Beverly Hills 90210
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami viete čo je pre vás najlepšie, riaďte sa podľa toho.
Ak vám dnes niečo nejde, nechajte si to radšej...

+ Riaďte sa svojou hlavou, nie rozumami od niekoho iného.
V práci to nepreháňajte, aj vy si potrebujete...