Na hrane! JOJ-ka spustí od septembra novú politickú reláciu

15.08.2019 11:20

Relácia sa k divákom dostane každý štvrtok večer.

Štart jesennej sezóny televízie JOJ prinesie rôznorodé formáty, medzi nimi aj politickú diskusnú reláciu Na hrane, ktorá sa týždenne bude venovať najaktuálnejším politickým a spoločenským témam.

Michal Magušin, moderátor novej politickej...
Michal Magušin, moderátor novej politickej relácie TV JOJ, Na hrane. Autor: JOJ

Jej moderátorom bude 30-ročný Michal Magušin, ktorý pôsobil v časopise .týždeň s hlavným zameraním na domáce politické dianie. Raz týždenne bude diskutovať s dvoma politikmi a v živom vysielaní ponúkne priestor aj na divácke otázky, ktoré v reálnom čase môžu z pohodlia domova interaktívne posielať. Prítomné bude aj publikum, ktoré usadne do štúdia na základe pozvania diskutujúcich hostí – politikov. Súčasťou relácie sa stanú aj spoločensko-politické prieskumy.

"Bude to vážna, seriózna politická diskusia vo večerných hodinách, v ktorej budú proti sebe stáť dvaja politici. Každý z nich si bude môcť priniesť svoj tábor podporovateľov, takže bude prebiehať za účasti publika,“ priblížil Magušin.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Na hrane #Michal Magušin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Malo by byť pre vás samozrejmosťou, že nie všetko na internete je pravda.
Zamyslite sa nad sebou,...

+ Doprajete si veľa kvalitného spánku, budete potrebovať novú energiu.
Vitamín D môžete načerpať aj na...