Honoráre hercov za zmrvené Beverly Hills? Na slávnych kolegov veru nemajú!

15.08.2019 15:58

Kritici hromžia, mnohí diváci sú znechutení a zdesení. Ale hviezdy niekdajšieho seriálového hitu Beverly Hills 90210 sa môžu tešiť aspoň z toho, že ich konto je o niečo bohatšie. Hoci...

Zľava: Herecká zostava v zložení Gabrielle...
Zľava: Herecká zostava v zložení Gabrielle Carteris, Brian Austin Green, Shannen Doherty, Ian Ziering, Jennie Garth a Tori Spelling sa spolu objaví v seriáli BH90210, ktorý je pokračovaním osudov hlavných postáv z Beverly Hills 902 10.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Ak ste si náhodou mysleli, že by zostava niekdajších hrdinov študentského seriálu mohla na televíznom návrate poriadne zarobiť, asi vás prekvapí, aký je finálny súčet. Podľa magazínu The Hollywood Reporter sa honoráre jednotlivých účinkujúcich ani zďaleka nešplhajú k sumám, ktoré inkasujú hviezdy veľkých súčasných televíznych hitov.

Sedmička hercov v zložení Tori Spelling, Jennie Garth, Shannen Doherty, Gabrielle Carteris a Brian Austin Green, Ian Ziering a Jason Priestley údajne zinkasovala za jednu epizódu sumu 70-tisíc dolárov. Dokopy teda za šesťdielnu sériu dostanú 420-tisíc dolárov.

Herec
		Ian Ziering s kolegyňami Jennie
		Garthovou...
Herečka
		Jennie
		Garth.
+7Zľava: Herecká zostava
		v zložení
		Gabrielle...

Dvojica herečiek Tori Spelling a Jennie Garth si na konto pripísali ešte po 15-tisíc dolárov za spolutvorbu novej šou. Práve ony dve údajne iniciovali návrat hercov a tiež priniesli kreatívny nápad nových epizód. Najlepšie potom dopadol herec Jason Priestley, ktorý sa v jednej časti predstavil aj ako režisér. Za to zinkasoval ďalších 42-tisíc dolárov.

Len pre zaujímavosť, napríklad herečka Ellen Pompeo pri nakrúcaní zabehaného hitu Klinika Grace dostáva už od roku 2015 sumu zhruba 575-tisíc dolárov za epizódu. Pri seriáli Will & Grace, ktorý sa podobne ako BH90210 vrátil na obrazovky po rokoch, boli tiež honoráre hlavných hrdinov výrazne vyššie – za epizódu to malo byť 250-tisíc dolárov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tori Spelling #plat #návrat #Jennie Garth #hviezdy #honorár #Beverly Hills 90210
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku