Minulý rok DOD v Markíze ovládli Oteckovia! Spôsobia ošiaľ aj v sobotu?

16.08.2019 12:20
Marek Fašiang, Vladimír Kobielsky, Ján Koleník,...
Oteckovia v plnej zostave - zľava: Marek Fašiang, Vladimír Kobielsky, Ján Koleník, Filip Tuma a Branislav Deák. Autor:

V sobotu sa v priestoroch televízie Markíza v Záhorskej Bystrici uskutoční Deň otvorených dverí, v rámci ktorého televízia spolu so svojimi priaznivcami oslávi 23. narodeniny.

V čase od 8:00 do 16:40 čaká návštevníkov a návštevníčky atraktívny program, ktorého súčasťou budú nielen rozmanité súťaže, ale aj prehliadka štúdií a redakcií či autogramiáda hercov zo seriálov Oteckovia a Susedia. Okrem nich sa návštevníci a návštevníčky DOD budú môcť stretnúť aj s účinkujúcimi reality šou Farma a Extrémne premeny Slovensko, novými súťažiacimi z pripravovanej 5. série zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, hercami a herečkami zo sitcomu Horná Dolná a seriálu Sestričky či moderátormi a redaktormi populárnych relácií tejto televízie.

Priamo na podujatí bude poverený tím hľadať spevácke talenty do pripravovanej série SuperStar, tréner Maroš Molnár predstaví novú sériu reality šou o chudnutí Extrémne premeny Slovensko a návštevníci a návštevníčky si budú môcť vyskúšať rôzne farmárske aktivity. Úplnou novinkou bude súboj vo varení tradičných slovenských špecialít a v neposlednom rade si na svoje prídu aj deti. Pre ne bude pripravená špeciálna zóna Hýbsa s pohybovými aktivitami a vystúpenie Mira Jaroša.

Po hudobnej stránke priaznivcov televízie počas DOD zabavia Lucie Bílá, Meky Žbirka, Dara Rolins, Desmod, Robo Opatovský, Emma Drobná, Tereza Mašková, Dominika Mirgová, Martin Harich, Mark Dann, raperky Aless a Sharlota a finalisti ostatnej série speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko.

Návštevníci a návštevníčky podujatia sa budú môcť na mieste kvalitne občerstviť a zakúpiť si rôzne darčekové predmety či školské pomôcky s motívom seriálu Oteckovia. Počas DOD sa zároveň uskutoční žrebovanie, na základe ktorého získa jeden z priaznivcov televízie, zaregistrovaný v súťaži Vstávaj a vyhraj s reláciou Teleráno, osobný automobil.

#Oteckovia #Markíza #DOD Markíza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku