O 5 minút 12 v septembri odštartuje s novým moderátorom

26.08.2019 15:57
Marek Makara
Marek Makara, nový moderátor relácie RTVS - O 5 minút 12. Autor:

V septembri po letnej pauze opäť štartuje politická diskusná relácia O 5 minút 12. Do moderátorského kresla zasadne člen televízneho spravodajského tímu RTVS Marek Makara, ktorý vystrieda Jozefa Hajka.

Prvú reláciu O 5 minút 12 s novým moderátorom prinesie RTVS už v nedeľu 1. septembra, kedy si Slovensko pripomína Deň Ústavy SR. Na túto tému sa bude postupne rozprávať s tromi najvyššími ústavnými činiteľmi – prezidentkou Zuzanou Čaputovou, predsedom parlamentu Andrejom Dankom a premiérom Petrom Pellegrinim.

Marek Makara (45) považuje moderovanie diskusnej relácie za výzvu a zároveň za veľkú zodpovednosť. "Najdôležitejšie sú pre mňa dva faktory, ktoré si cením najviac – sú to divák a objektivita. Pýtať sa politikov v záujme všetkých divákov, respektíve občanov, beriem ako česť. Využijem na to všetky skúsenosti z mojej 25-ročnej kariéry v médiách a spravím všetko pre to, aby som sprostredkoval zaujímavé a obsahovo kvalitné rozhovory na témy, ktoré ovplyvňujú ich každodenné životy,“ povedal Makara.

Michal Magušin, moderátor novej politickej...
Michal Magušin, moderátor novej politickej relácie TV JOJ, Na hrane. Autor: JOJ

S novou politickou reláciou príde na jeseň televízia JOJ. Politickú diskusnú reláciu Na hrane, ktorá sa týždenne bude venovať aktuálnym politickým a spoločenským témam, bude moderovať Michal Magušin.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#O 5 minút 12 #Marek Makara
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si teplý kúpeľ a odreagujte sa, vaše telo potrebuje oddych.
V práci budete mať zlé obdobie, vy...

+ Budete mať časté bolesti v krížoch, zájdite k masérovi.
Nadriadený je na vás zasadnutý, dávajte si...