Krajčiová a Podzámska už zarezávajú! Aha, takto im pristanú biele plášte

29.08.2019 13:30

Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Svarinská a Kristína Madárová sa už v utorok, 3. septembra, vrátia k divákom Markízy.

Potom, čo sa prvá séria seriálu Sestričky stretla v minuloročnej jesennej sezóne s veľkým diváckym záujmom, sa tak osudy štvorice žien rozohrajú opäť. A tento raz aj s posilou.

Elena Podzámska v seriáli Sestričky.
Elena Podzámska v seriáli Sestričky. Autor: Markíza

Do bielych lekárskych plášťov sa v druhej sérii oblečú obľúbené seriálové tváre, Elena Podzámska a Helena Krajčiová. Sympatická ryšavka sa tak k divákom vráti po materskej dovolenke, ktorú si vychutnala s jej druhým potomkom, synom Kryštofom, ktorý pribudol k dcérke Anikó.

Helena Krajčiová v seriáli Sestričky.
Helena Krajčiová v seriáli Sestričky. Autor: Markíza

Obe herečky si už zapózovali pred objektívom fotografa vo svojej „pracovnej uniforme“, ktorou je v tomto prípade lekársky plášť. Rolu v nemocnici má už za sebou Helena Podzámska, ktorá si v minulosti v seriáli televízie Markíza, Ordinácia v ružovej záhrade, zahrala riaditeľku nemocnice. Do prostredia bielych plášťov sa tak po rokoch opäť vráti.

Sestričky sa vracajú.
Sestričky sa vracajú. Autor: TV Markíza

Druhá séria seriálu, ktorý vznikal podľa fínskej predlohy, prinesie 10 častí. Seriál sa v krajine pôvodu dočkal piatich sezón a námet prebrali viaceré európske krajiny, vrátane Slovenska.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sestričky #Helena Krajčiová #Elena Podzámska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku