Valábik preverí vedomosti Kavaschovej či Čekovského! V novej šou sa zapotia aj fyzicky

01.09.2019 00:00
Marián Čekovský, Juraj Tabaček, Dominika...
Marián Čekovský, Juraj Tabaček, Dominika Kavaschová, Janka Kovalčíková a Boris Valábik v novej šou S úsmevom po Slovensku. Autor:

V šou S úsmevom po Slovensku popri spoznávaní Slovenska musia súťažiaci cestovatelia v zložení Marián Čekovský, Juraj Tabaček, Dominika Kavaschová a Janka Kovalčíková občas siahnuť na dno svojich síl.

Hneď v prvej časti z Prešovského kraja si svoje vodácke nadanie otestuje Marián Čekovský, ale aj Juraj Tabaček či Dominika Kavaschová a Janka Kovalčíková. Dominika Kavaschová má súťaživého ducha a do disciplín išla naplno. "Oveľa radšej mám súťaže, kde sa človek zapotí. Pri jednoduchších súťažiach sa mi stáva, že sa nudím. Mám rada akciu a pocit, že môžem vyhrať,“ prezradila Dominika Kavaschová, ktorá počas natáčania šou S úsmevom po Slovensku musela viackrát prekonať svoje limity. "Som rada, že v niektorých disciplínach môžem prekonať samú seba a niektoré moje strachy. Či už je to strach z výšky, alebo tmy a jaskýň. Ako diváci uvidia už v najbližších častiach šou.“

Súťažiacich však čakajú aj vedomostné úlohy. Hneď na začiatku každej šou Boris Valábik otestuje ich znalosti o každom kraji. Vedomosti však budú potrebovať aj v niektorých súťažných disciplínach. "Veľmi si užívam cestovanie po slovenských roklinách, dolinách, kopcoch. Som vďačná produkcii, že nás tlačí do úloh a vecí, ktoré by mi ani nenapadli vyskúšať. Veľmi si však užívam aj úlohy intelektuálnejšieho charakteru a otázky vzdelanostného typu,“ uviedla herečka Janka Kovalčíková.

S úsmevom po Slovensku bude RTVS vysielať na Jednotke v utorky, prvú časť odvysiela už 3. septembra o 20:30.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
# Janka Kovalčíková #S úsmevom po Slovensku #Marián Čekovský #Juraj Tabaček #Dominika Kavaschová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sústreďte sa na svoju psychiku a prestaňte sa trápiť zbytočnosťami.
Snažte sa naďalej, musíte nejakú dobu...

+ Budete mať časté bolesti v krížoch, zájdite k masérovi.
Nadriadený je na vás zasadnutý, dávajte si...