Vinczeová a Dangl sa vrátia v Milujem Slovensko už o pár dní! Kto bude súťažiť?

07.09.2019 12:00
Adela Vinczeová
Adela Vinczeová a Daniel Dangl v šou Milujem Slovensko, spolu s nimi moderátor šou, Martin Nikodým. Autor:

Okrem šou Milujem SLovensko sa k divákom vráti aj talkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej či súťažná šou Záhady tela.

Fanúšikovia šou Milujem Slovensko sa už o pár dní dočkajú návratu kapitánskej dvojice: Adela Vinczeová a Daniel Dangl. Tí, spolu s moderátorom Martinom Nikodýmom a svojimi tímami budú na obrazovkách Jednotky znovu súťažiť od piatku 13. septembra o 20:30. Nebude chýbať osvedčená zostava kapely Milujem Slovensko Band a niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré súťaž oživia.

V úvodných jesenných častiach sa v Milujem Slovensko zabavia aj Majo Labuda, Ady Hajdu, Matej Landl, Zuzana Vačková, Lucia Siposová, Danica Jurčová, finalisti prvej slovenskej SuperStar na čele s jej víťazkou Katkou Koščovou, reprezentačný výber MUFUZY, ale aj moderátori športu RTVS a moderátorky Dámskeho klubu.

Ztalkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej.
Ztalkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej. Autor: RTVS

Svoj štvrtý rok na televíznych obrazovkách otvorí talkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej. Už v septembri sa diváci môžu tešiť na spomínanie aj prostredníctvom bohatého televízneho archívu s hosťami Emíliou Vášáryovou, hercom a čerstvým držiteľom ceny pre najlepšieho herca festivalu v Karlových Varoch za koprodukčný film RTVS Nech je svetlo Milanom Ondríkom, jednu z najúspešnejších slovenských športovkýň Nasťu Kuzminovú, Braňa Kostku či športového moderátora a komentátora RTVS Marcela Merčiaka. Prvú premiérovú časť po letných prázdninách uvidia diváci na Jednotke vo štvrtok 12. septembra o 20:30.

Záhady tela s moderátorom Mariánom Miezgom.
Záhady tela s moderátorom Mariánom Miezgom. Autor: RTVS

Aj Záhady tela, zábavno-súťažná šou, prinesie v septembri nové časti s novými hosťami. V prvej premiére tejto jesene, ktorú odvysiela Jednotka v sobotu 7. septembra o 20:30, si svoje vedomosti preverí Zdena Studenková, Milan Ondrík, Eva Pavlíková a Martin Salacha. V septembri si zasúťažia aj Marian Gáborík, Ľubomír Višňovský, Sima Martausová a Dominika Mirgová či členovia kapely S hudbou vesmírnou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Milujem Slovensko #Daniel Dangl #Adela Vinczeová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vhodný čas na preventívne vyšetrenie u zubného lekára.
Nakúpite len nevyhnutné, myslite na predčasné...

+ Svieži dych určite nedosiahnete pravidelným fajčením cigariet.
Pripomeniete partnerovi finančné...