Ach, sladká prvá SuperStar! Vinczeová a Bezdeda opäť spolu pred kamerami

17.09.2019 14:00
Vinczeová, Nikodým, dangl
Katarína Koščová, Martina Šindlerová, Tomáš Bezdeda, Petra Humeňanská, Robo Mikla a Samuel Tomeček sa predvedú v šou Milujem Slovensko v kapitánskych tímoch Vinczeovej a Dangla. Autor:

13. septembra sa na obrazovky RTVS vrátila zábavná šou Milujem Slovensko so staronovým kapitánskym párom - Adelou Vinczeovou a Danielom Danglom.

Tí po roku vystriedali na týchto pozíciách dvojicu Stanku Kašperovú a Juraja „Šoka“ Tabačeka. Tvorcovia šou sa snažia diváka prilákať k obrazovkám nielen novinkami, ale aj zaujímavými hosťami.

27. septembra sa v súťažných tímoch proti sebe postavia finalisti prvej slovenskej SuperStar – Katarína Koščová, Martina Šindlerová, Tomáš Bezdeda, Petra Humeňanská, Robo Mikla a Samuel Tomeček. Kamery tak opäť spoja niekdajší partnerský pár, ktorý sa dal dohromady práve počas prvej SuperStar (2004) – Adelu Vinczeovú a speváka Tomáša Bezdedu. Ich vzťah trval niečo vyše dvoch rokov, potom si však sledovaná dvojica povedala zbohom.

Vzťahy Vinczeovej a Bezdedu však nijako naštrbené nie sú, o čom svedčí aj niekoľko ich spoločných účinkovaní v zábavných šou. Okrem Milujem Slovensko, kde sa bok po boku objavia o niekoľko dní, sa už stretli aj v šou Zlaté časy či v Chart Show.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Milujem Slovensko #Daniel Dangl #Adela Vinczeová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku