Toto je nová televízna kráľovná Alžbeta II.! Za 30 sekúnd samé ódy a chvály

Hoci obrázky paparazzov odhalili už čiastočne jej podobu, doteraz sa čakalo na oficiálne zábery. Už je to jasné! Tohtoročná držiteľka Oscara Olivia Colman je dokonalá kráľovná Alžbeta II.

22.09.2019 00:00
Víťazka ceny pre najlepšiu herečku Olivia... Foto: ,
Herečku Olivia Colman na archívnom zábere.
debata

Spoločnosť Netflix zverejnila krátky teaser k tretej sezóne úspešného seriálu The Crown, ktorý sa zaoberá osudmi a životom slávnej britskej panovníčky. Kým prvé dve série sa sústreďovali na jej mladosť a začiatok vládnutia či prvé roky na tróne, tvorcovia sa rozhodli, že ďalej sa príbeh poberie aj v časovej línii.

Namiesto maskovania pôvodnej predstaviteľky Claire Foyovej sa však rozhodli osloviť inú slávnu Britku. V čase, keď Olivia Colman podpísala zmluvu na nakrúcanie dvoch nových sérií, ešte netušila, že sa bude tešiť zo sošky Oscara.

Možno aj preto sa okamžite pod teaserom na Youtube objavili komentáre o tom, že herečka ohúri za krátkych 30 sekúnd. Niektorí idú ešte ďalej a dokonca tvrdia, že „táto žena má cenu Emmy budúci rok istú“. Ďalší užívatelia upozorňujú na to, že Colman nenapodobňuje len skutočnú britskú panovníčku, ale jej hlas znie ako hlas jej hereckej predchodkyne Foyovej. Čo je skvelý príklad hereckého remesla a udržiavania kontinuity.

My nebudeme odvážni prognostici, čo sa televíznych cien týka – jedno je však isté. Tretia séria The Crown bude nepochybne vďaka Colmanovej veľmi zaujímavá. Rovnako zaujímavá zmena sa odohrala aj v úlohe princeznej Margaret. Po Vanesse Kirbyovej ju stvárni v novej sérii herečka Helena Bonham Carter.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #seriál #kráľovná Alžbeta II. #teaser #The Crown #Olivia Colman

+ S nadváhou ste nemali nikdy problém, ani mať nikdy nebudete.
Splácanie dlhov šetrí peniaze na úrokoch a zlepšuje...

+ Skúsili ste aspoň na týždeň obmedziť mäso? Je to dokonalá výzva.
Vášmu nadriadenému leziete na nervy, hľadajte...