Nová bondovka bude šokovať! Sľubuje to krásna Moneypenny Naomie Harris

09.10.2019 00:00

O tom, že nový film v bondovskej sérii, posledný s hercom Danielom Craigom, prinesie veľa zmien, sa hovorí už dávnejšie. Teraz to však potvrdila aj ďalšia herecká hviezda.

Herec Daniel Craig a jeho kolegyňa Naomie...
Herec Daniel Craig a jeho kolegyňa Naomie Harris na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

Herečka Naomie Harris, ktorá sa opäť vráti v úlohe Moneypenny, v rozhovore pre magazín GQ Hype uviedla, že diváci sa majú na čo tešiť.

„Film je spojením filmov Spectre a Skyfall. Ale s masívnymi, obrovskými prekvapeniami, pri ktorých som si sama hovorila wau! Myslím si, že ľudí skutočne šokujeme,“ naznačila Harris.

Štyridsaťtriročná herečka však nie je prvá, ktorá naznačila, že sa v bondovke s názvom No Time to Die objaví množstvo neočakávaných momentov. Len nedávno v rozhovore naznačil herec Rami Malek, ktorému zverili úlohu hlavného zloducha, že pri nakrúcaní jednej zo scén filmu skončil pri bozku s Danielom Craigom, teda predstaviteľom Jamesa Bonda. Či sa scéna objaví aj vo filme, nie je však jasné, ani potvrdené.

Najväčší rozruch ohľadom nového filmu o agentovi 007 vyvolali špekulácie, že jeho rolu stvárni žena. Teoreticky je to však správne. Ako producenti vysvetlili, vo filme sa Daniel Craig ako James Bond musí vrátiť do služby z odpočinku. Jeho služobné číslo 007 však medzitým dostane nová agentka, ktorú stvárňuje herečka Lashana Lynch. James Bond však zostáva stále Jamesom Bondom a mužom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šok #novinka #Naomie Harris #James Bond #film
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Berte vážne to, čo vám vaše telo naznačuje, neberte to na ľahkú váhu.
Nestavajte sa do pozície kedy budete...

+ Ak si potrebujete oddýchnuť urobte to okamžite, neodkladajte.
Najskôr premýšľajte, až potom konajte, aby...