Stewart je s Charlieho anjelmi spokojná. Bola som v dobrých rukách, tvrdí

22.11.2019 00:00

Možno to je prepadák, ale herečka Kristen Stewart je s filmom Charlieho anjeli spokojná. Nedávno sa vyjadrila pre magazín Variety.

Herečka Kristen Stewart pózuje na premiére v...
Herečka Kristen Stewart pózuje na premiére v šatách Thom Browne. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

„Chcela som urobiť niečo zábavné. Bola som v nálade pre nejaký pracovný zážitok, ktorý nebude až taký vysiľujúci,“ komentovala v rozhovore s kolegom Shia LaBeoufom pre spomenutý časopis. „Liz Banks, ktorá režírovala film a tiež spolutvorila scenár, je veľmi dobrá v normálnej zábave. Bola som teda v dobrých rukách a vedela som to,“ pokračovala Stewart, ktorá stvárnila jednu z trojice špeciálnych agentiek známych ako Charlieho anjeli.

Herečka Ella
		Balinska predviedla kreáciu
		z...
Herečka Naomi Scott v
		kreácii Richard Quinn.
+4Herečky (zľava)
		Kristen Stewart, Ella
		Balinska...

Podľa Stewartovej sa cíti byť „hrdá“ na prácu s dvojicou hereckých kolegýň aj Elizabeth Banksovou. „Mala som z toho skutočne dobrý pocit,“ doplnila herečka. Tieto slová zazneli z jej úst aj potom, čo sa film stal v USA oficiálnym prepadákom. Počas prvého víkendu premietania zarobil „len“ 8,6 milióna dolárov, hoci jeho rozpočet bol viac zhruba 40 miliónov dolárov.

Na neúspech snímky reagovala začiatkom týždňa aj režisérka, scenáristka a herečka Banks. Tá si zavtipkovala a odkázala médiám, že „ak má film prepadnúť, mali by ste sa uistiť, že vaše meno je na ňom aspoň štyrikrát“. Narážala na to, že snímku nielen režírovala a tvorila spoluscenáristicky. Na filme sa tiež podieľala ako producentka a aj si v ňom zahrala postavu Bosley.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#spokojnosť #prepadák #Kristen Stewart #Charlieho anjeli
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku