Osudy žien z hitu Hniezdo sa uzavreli! Ktorej bol najpohnutejší? Hlasujte!

, 07.04.2020 00:00

Soňa Norisová, Katarína Šafaříková a Andrea Karnasová - čo povedali o svojich postavách v hite RTVS, v Hniezde?

O diváka presvedčivo zabojovali aj hlavné ženské predstaviteľky seriálu – herečky Soňa Norisová, Katarína Šafaříková a Andrea Karnasová. Každá z nich pred kamerami prežívala svoj neľahký osud, ktorých mix na diváka zapôsobil, čo sa prejavilo vysokou sledovanosťou. Každú z dvanástich častí Hniezda si pozrelo okolo pol milióna divákov.

Zuzana Kubovčíková Šebová, Katarína Šafaříková...
Zuzana Kubovčíková Šebová, Katarína Šafaříková a Marek Geišberg v seriáli Hniezdo. Autor: RTVS

Všetky tri herečky si svoje úlohy zahrali naozaj s chuťou a so zreteľom na tému Hniezda – a tou bolo aj rodičovstvo. Téma „zamávala“ s každou z nich. "Seriál je výnimočný témou, ktorú prináša. Aj z toho dôvodu k nemu nešlo pristupovať len ako k ďalšej práci, zjednodušene povedané k seriálu o medziľudských vzťahoch,“ opísala Katarína Šafaříková, predstaviteľka Niny Kalmanovej.

Hniezdo - Andrea Karnasová a Martin Mňahončák.
Hniezdo - Andrea Karnasová a Martin Mňahončák. Autor: RTVS

Za svoju seriálovú rolu je vďačná aj Andrea Karnasová. „Ďakujem za Martu Fialovú. Takéto typy postáv sú vždy hereckou výzvou,“ opísala Karnasová. A hoci diváci by zrejme privítali aj druhú sériu Hniezda, ona má na pokračovanie iný názor: "Teší ma vysoká sledovanosť seriálu. Považujem však tento príbeh za uzavretý a som rada, že dvanásť kvalitných dielov držalo diváka v napätí pri obrazovke.“

Soňa Norisová v Hniezde.
Soňa Norisová v Hniezde. Autor: RTVS

Na nakrúcanie Hniezda spomína aj Zuzana Norisová, predstaviteľka Kristíny Važanovej. „Emočne som sa počas práce na Hniezde naozaj natrápila,“ opísala herečka, ale zároveň dodala: "Nikdy som neodchádzala z pľacu znechutená, všetko v scenári malo svoj zmysel.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Soňa Norisová #seriál Hniezdo #Katarína Šafaříková #Andrea Karnasová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Očista tela nie je zbytočná, aj vy sa budete cítiť oveľa lepšie.
Nepodceňujte svojho zamestnávateľa,...

+ Spoločenskou hrou budete trénovať ruky, hovorené slovo aj pamäť.
Dávajte pozor na stratu,...