Brad Pitt si zahral slávneho epidemiológa: Ako sa pustil do Trumpa, musíte vidieť!

Keď nedávno hlavný americký epidemiológ Anthony Fauci žartom vyhlásil, že ak by ho mal stvárniť nejaký herec, chcel by Brada Pitta, netušil, že sa jeho želanie splní.

27.04.2020 07:51
Herec Brad Pitt ako Dr. Anthony Fauci v epizóde... Foto: ,
Herec Brad Pitt ako Dr. Anthony Fauci v epizóde skečovej šou Saturday Night Live.
debata (4)

Na úvod sobotňajšieho Saturday Night Live sa totiž slávny americký herec v úlohe Fauciho skutočne objavil. Vo svojom vystúpení potom Pitt niekoľkokrát vtipkoval na adresu prezidenta Donalda Trumpa, ktorý Fauciho nemá príliš v láske.

„Najprv by som sa chcel poďakovať všetkým starším ženám v Amerike, ktoré mi posielajú e-maily plné podpory, inšpirácie a niekedy i obrázkov,“ uviedol hneď na úvod Pitt ako Anthony Fauci. Následne hovorí, že ohľadom koronavírusu už bolo zverejnené veľké množstvo dezinformácií, ktoré by chcel objasniť. Dodáva, že jeho úlohou je tiež vysvetliť, čo „mal v úmysle povedať“ prezident Trump.

V prestrihu sú potom vidieť skutočné zábery amerického prezidenta, ktorý hovorí, že krajina bude mať k dispozícii vakcínu „relatívne skoro“. „Relatívne čoskoro je zaujímavá fráza. Relatívne vo vzťahu k celkovým dejinám planéty Zem? V tom prípade vakcína príde naozaj rýchlo,“ hovorí Brad Pitt.

„Ale keď poviete priateľovi: Vrátim sa relatívne skoro a potom sa objavíte až o rok a pol neskôr, tak by mohol byť váš priateľ relatívne dosť naštvaný,“ dodal Pitt ako hlavný americký epidemiológ.

„Jedného dňa to zmizne. Je to ako zázrak,“ hovorí na iných záberoch Donald Trump. „Zázrak by bol skvelý! Kto nemá rád zázraky? Ale zázraky by nemali byť plán A,“ reaguje na to Pitt v úlohe Fauciho. Neobíde ani nedávne „šokujúce“ vyhlásenie o možnom použití dezinfekčných prostriedkov na „zabitie vírusu“. Toto vyjadrenie prezidenta Trumpa však nechá bez slov a len si chytí tvár. „Áno, viem, nemal by som si chytať tvár…“

Nakoniec si americký herec dáva dole okuliare a parochňu a už ako skutočný Brad Pitt práve Anthonymu Faucimu ďakuje za jeho prácu počas súčasnej epidémie koronavírusu. „A ďakujem tiež vám, pracovníci v zdravotníctve, vám, ktorí ste v prvej línii aj vašim rodinám,“ dodáva.

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #Brad Pitt #Saturday Night Live #Donald Trump #skeč #epidemiológ

+ Ranné cviky by vám prospeli viac ako si myslíte.
Vždy máte viac možností, preto sa nerozhodujte unáhlene....

+ Nič v malom množstve neuškodí, avšak dávajte pozor na žlčník.
Nešetrite na zážitkoch, tie vám zostanú v pamäti...