Michelle Obama hviezdou Netflixu! Čo prinesie divákom?

Spoločnosť Netflix uvedie 6. mája dokument s názvom "Becoming".

29.04.2020 00:00
Michelle Obama Foto: ,
Archívna snímka - Americký prezident Barack Obama a prvá dáma Michelle Obama, ktorá si obliekla citrónovožlté šaty americkej módnej návrhárky kubánskeho pôvodu Isabel Toledovej na inauguráciu svojho manžela do prezidentského úradu vo Washingtone.
debata

Ak vám je názov povedomý, tak máte pravdu. Pod rovnakým názvom vydala niekdajšia prvá dáma v roku 2018 svoju autobiografiu (u nás vyšla pod názvom Môj príbeh), z ktorej sa stal bestseller. Išlo o pôsobivé a inšpiratívne osobné spomienky bývalej prvej dámy Spojených štátov amerických. Michelle Obamová v tejto knihe opísala začiatky svojho manželstva s Barackom Obamom, keď sa snažila zladiť prácu, rodinu a materské povinnosti s rýchlo sa rozvíjajúcou politickou kariérou svojho manžela. Odhaľuje súkromné diskusie súvisiace s jeho kandidatúrou na post prezidenta aj svoju úlohu v jeho kampani. So šarmom, humorom a s neobvyklou otvorenosťou ponúkla pohľad do zákulisia diania, keď sa jej rodina stala stredobodom pozornosti celého sveta.

Dokument Netflixu si tak požičal názov predávanej knihy a mieri k divákom. Ako uviedla Michelle Obama na Twitteri, film sa bude nazývať „Becoming“ a bude uvedený 6. mája. Pod réžiu je podpísaná Nadia Hallgren. Film zobrazuje Obamovú najmä počas jej celosvetového turné s jej monografiou.

Podľa Obamovej dokumentárny film poukáže aj na "príbehy neuveriteľných ľudí“. Manželka Baracka Obamu dúfa, že tento film môže v súčasných ťažkých časoch priniesť inšpiráciu a radosť pre mnoho ľudí. Netflix už ponúkol aj niekoľko krátkych upútaviek na spomínaný dokument.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #Becoming #Michelle Obama
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nezabúdajte na úrazové poistenie, raz vám určite pomôže z ťažkostí.
Dnes si nič neodkladajte na neskôr, nemuseli...

+ Nezabúdajte ani na vaše pery, potrebujú tak isto starostlivosť.
Využívajte zľavy, avšak dávajte si pozor aby ste...