Batwoman opúšťa hlavná hviezda?! Nemala rada seriál, štáb nemal v lásku ju

21.05.2020 13:25

Poriadne prekvapivé rozhodnutie prichádza z prostredia seriálu Batwoman, ktorý môžu sledovať aj slovenskí diváci na kanáli HBO. Projekt prichádza o hlavnú predstaviteľku.

Herečka Ruby Rose predstavila seriál Batwoman...
Herečka Ruby Rose predstavila seriál Batwoman na akcii Summer 2019 Television Critics Association Press Tour. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Reč je o herečke Ruby Roseovej, ktorá v seriáli stvárňovala hlavnú hrdinku – Netopieriu ženu a vzdialenú príbuznú Bruca Wayna. Dôvod odchodu 34-ročnej herečky bola vraj únava a náročnosť celého projektu, píšu americké médiá.

„Nebolo to stopercentne iba jej vlastné rozhodnutie. Išlo o spoločné rozhodnutie. Nebola šťastná pri práci na tomto projekte a uľahčovalo to prácu s ňou samotnou? Nie. Takže sa všetci zainteresovaní zhodli na tom, že v najlepšom záujme seriálu bude, ak sa tieto cesty rozídu,“ citoval nemenovaný zdroj z prostredia televízneho štábu portál TV Line.

Podľa viacerých zdrojov bola Ruby Rose, inak rodáčka z austrálskeho Melbourne, nespokojná aj s dlhými hodinami nakrúcania a faktom, že sa musela presťahovať do Kanady. Práve tam totiž Batwoman nakrúcali.

Televízny seriál, v ktorom hlavná hrdinka pútala pozornosť aj svojím milostným životom a náklonnosťou k rovnakému pohlaviu, sa pritom dočkal slušných odoziev a recenzií kritikov. Ako bude pokračovať, je zatiaľ nejasné. Ruby Rose sa v minulosti objavila napríklad v menšej úlohe v seriáli Orange is the new black či v akčných filmoch xXx: Návrat Xandera Cagea alebo John Wick 2.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #Ruby Rose #koniec #Batwoman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku