Marcinková je opäť tehotná! Tentoraz však s Vágnerovou a jej pekným zadkom

06.08.2020 00:00
Matky Hana Vagnerova
Herečka Hana Vágnerová na zábere z nakrúcania filmu Matky. Autor:

České herečky Petra Hřebíčková a Hana Vágnerová, ale aj Slovenka Gabriela Marcinková sú hviezdami pripravovaného filmu Matky, ktorého prvá klapka nakrúcania padla pred pár dňami.

Napriek obmedzeniam kvôli pandémii koronavírusu sa tvorcovia rozhodli začať s nakrúcaním rodinnej romantickej komédie z pera Vandy Zaplatílkovej Hutařovej a Sandry Novákovej, o réžiu sa postará Vojtěch Moravec. Ten je mimochodom Novákovej manžel, takže vlastne film Matky je akýmsi rodinným podnikom. Sandra Nováková si okrem písania scenára vo filme aj zahrá, manžel ju teda bude režírovať.

Záber z nakrúcania
		filmu Matky - zľava:
		režisér...
Herec Vladimír Polívka
		na zábere z
		nakrúcania...
+2Herečka Petra
		Hřebíčková a herec Jiří
		Langmajer...

Ako informovali tvorcovia v materiáloch pre médiá, takmer všetci zainteresovaní sú rodičmi, takže skúsenosti z reálneho života mohli zužitkovať aj pred kamerou. Výnimkou je akurát česká herečka Hana Vágnerová. „Hanka si prešla tvrdou prípravou. Všetci sme jej dali na víkend svoje deti a pripravili sme pre ňu náročný boot camp," komentoval s humorom režisér Moravec.

Slovenská herečka Gabriela Marcinková si v snímke zahrala Elišku, ktorá má skvelého chlapa, no úplne neznesiteľných rodičov, jej postava je tehotná a stále vracia. Východniarka už má jedno skutočné tehotenstvo za sebou, takže tiež mohla loviť v reálnych spomienkach.

Herečky Gabriela Marcinková (vľavo) a Hana...
Herečky Gabriela Marcinková (vľavo) a Hana Vágnerová na nakrúcaní filmu Matky.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: TONDA TRAN / CNC / Profimedia

Pre každú z postáv však autorky pripravili niečo špeciálne. Napríklad Hana Vágnerová bude predvádzať aj svoj pekný zadok ako novopečená influencerka a Hřebíčková si vyskúšala úlohu trochu snobskej, no osamelej mamy, ktorá sa nedokáže spoľahnúť na svojho životného partnera.

Premiéra romantickej komédie MATKY v kinách je plánovaná na 26. november 2020, vo videu nižšie si môžete pozrieť aj krátke video z fotenia plagátu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Petra Hřebíčková #nakrúcanie #matky #Hana Vagnerová #Gabriela Marcinková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnete mať zažívacie ťažkosti, ktoré sú spôsobené prejedaním.
V práci predstavíte nový projekt....

+ Pozor na nervóznych a podráždených vodičov. Radšej vycestujte skôr.
V meste sa vám podarí nájsť prácu,...