Parišková späť na obrazovke! Takto jej to pristalo po boku kolegu

14.09.2020 08:41

Obľúbená moderátorka televízie JOJ je späť v práci, medzi kolegami spravodajstva.

Len pred pár dňami sa moderátorka Aneta Parišková so svojimi fanúšikmi podelila o skvelé novinky. Po 45 dňoch, ktoré strávila v nemocnici, počas ktorých podstupovala chemoterapiu, sa jej terapia skončila. Ako napísala, najviac sa tešila na normálny život.

A práve k tomu sa trojnásobná mama vrátila expresne rýchlo, čím bezpochyby potešila divákov televízie JOJ. Známa moderátorka sa v nedeľu posadila pred kamery do štúdia hlavnej spravodajskej relácie o 19:30 ku svojmu kolegovi, Jánovi Mečiarovi. Zábermi sa pochválila aj na sociálnych sieťach. „Konečne zase v spravodajstve TV JOJ. Pri mojej milovanej práci, úžasných kolegoch a stretnutiach s divákmi zabúdam na chorobu.“

Ako informovala pred pár mesiacmi na svojom facebooku, lekári jej diagnostikovali Non Hodgkinov lymfóm. Veľkou oporou sú jej v tomto období jej traja synovia – Daniel (12), Nathan (7) a Gabriel (8), ako aj jej manžel, Miroslav Polakovič. S ním sa známa televízna hviezda postavila minulé leto pred oltár.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia JOJ #Aneta Parišková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nevymýšľajte si, namiesto toho si plňte povinnosti v čas.
Počas dňa sa nezaoberajte len...

+ Ak sa cítite chorý neváhajte a ostaňte doma, neohrozujte svoje okolie.
Pracovať môžete aj doma, zároveň sa...