Krásna veterinárka medzi dvoma mužmi! O Terezu Kostkovú sa rozpúta boj

16.09.2020 00:00
Kostková
Tereza Kostková v seriáli Hviezdy nad hlavou. Autor:

Tereza Kostková, Roman Vojtek a Roman Zach ako hlavní hrdinovia seriálovej novinky Hviezdy nad hlavou.

Šestnásťdielny seriál z vidieckeho prostredia, rozprávaný s nadhľadom a láskavým humorom, sa začal nakrúcať počas leta v exteriéroch na Rokycansku. Na obrazovkách Prima PLUS sa objaví budúci rok.

Tereza Kostková a Roman Vojtek v seriáli...
Tereza Kostková a Roman Vojtek v seriáli Hviezdy nad hlavou. Autor: Prima

Hlavnou hrdinkou romantického komediálneho seriálu je veterinárka Lucie Boučková v podaní Terezy Kostkovej. Lucie na malebnej dedine zachraňuje nielen zvieratá, ale často aj ľudské osudy. Sama je jedného dňa postavená pred voľbu, kedy sa musí správne rozhodnúť medzi dvoma mužmi, aby našla pravú lásku a zabezpečila šťastnú budúcnosť pre seba a svojho syna Filipa.

„Priznám sa, že keď som prvýkrát čítala scenár, tak ma niektoré situácie mojej postavy prekvapovali. Myslím, že to bude pekný, napínavý a pravdivý seriál. Diváci budú sledovať cestu mojej Lucie, v ktorej sa prebudí doposiaľ utlmená ženskosť. Je viac matka a veterinárka než žena, a tá sa zrazu začne hlásiť o slovo,“ poodhaľuje svoju hrdinku Tereza Kostková. Spomínanými osudovými mužmi sú bývalý manžel, umelec Jiří Bouček (Roman Vojtek) a architekt Jan Veselý (Roman Zach).

Novinka bude nabitá aj ďalšími hviezdami. Okrem už spomínaných hercov sa v seriáli predstaví aj Veronika Žilková, Václav Kopta, Alena Mihulová, Veronika Khek Kubařová, Miroslav Táborský a ďalší.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Tereza Kostková #Hviezdy nad hlavou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Netrávte celé dni pred televíziou, spôsobuje vám to silné bolesti hlavy.
Zišlo by sa viac kontroly nad...

+ Zmena šampónu vám pomôže s lupinami a vaše vlasy budú vyzerať zdravšie.
Vďaka svojej prirodzenej intuícii...